ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ Grecia Mobili ed elettrodomestici ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ Già vista 3 giorni rimasti 4 set 2026 12.500 €
Προκήρυξη του έργου: «Συμμόρφωση μέτρων πυροπροστασίας στις σχολικές μονάδες της Δ.Ε Ν.Αρτάκης» Grecia Lavori di costruzione ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ Oggetto modificato Già vista 9 giorni rimasti 10 set 2026 152.632 €
Διακήρυξη έργου: «Συμμόρφωση μέτρων πυροπροστασίας στις σχολικές μονάδες της Δ.Ε Αρτάκης» Grecia Lavori di costruzione ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ Oggetto modificato Già vista 9 giorni rimasti 10 set 2026 152.632 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες φροντίδας δένδρων - ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 531-2026 Grecia Servizi agricoli e forestali ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ Già vista 20 giorni rimasti 21 set 2026 799.977 €
Ελλάδα - Διάφορα προϊόντα διατροφής - ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 862-2026 Grecia Alimenti e bevande ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ Già vista 20 giorni rimasti 21 set 2026 1.125.311 €
Ελλάδα - Χρώματα επίχρισης - Προμήθεια υλικών για την συντήρηση των εγκαταστάσεων του Δήμου Χαλκιδέων για το έτος 2026 Grecia Materiali da costruzione ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ Già vista 13 giorni rimasti 14 set 2026 1.665.512 €