Nowe · Opportunity Finder Sept 2026 Wielka Brytania Usługi informatyczne UK POWER NETWORKS (OPERATIONS) LIMITED Obejrzane 934 056 € wartość szac.
Nowe · ICT Managed Services and Consultancy Support Wielka Brytania Usługi informatyczne Stowmarket Town Council Obejrzane 36 dni do końca 6 paź 2026 32 108 €
Nowe · Prestations d'accompagnement et d'optimisation liées au programme ASP / CVA IBM pour le GIE iMSA Francja Usługi informatyczne GIE iMSA Obejrzane 35 dni do końca 5 paź 2026 132 000 €
Nowe · Services d'assistance technique informatique - Prestation de service concernant une expertise DATAVIZ. Francja Usługi informatyczne Institut d'Emission d'Outre-mer (IEDOM) Obejrzane 22 dni do końca 23 wrz 2026 0 €
Nowe · Services d'implémentation de logiciels - Outil de pilotage des risques et de la qualité - Paramétrage et périmètre fonctionnel Francja Usługi informatyczne Coallia Obejrzane 360 000 € wartość szac.
Nowe · Ελλάδα - Συντήρηση λογισμικού τεχνολογίας των πληροφοριών - Διαγωνισμός προς Σύναψη Σύμβασης Παροχής Υπηρεσιών Συντήρησης Δεκαπέντε (15) Αδε... Grecja Usługi informatyczne Υπουργείο Εθνικής Άμυνας - Γενική Διεύθυνση Οικονομικού Σχεδ... Obejrzane 44 dni do końca 15 paź 2026 228 847 €
Nowe · Česko - Vývoj programového vybavení - Rozvoj a technická podpora systému Single Window Czechy Usługi informatyczne Generální ředitelství cel Obejrzane 36 dni do końca 7 paź 2026 606 421 €
Nowe · Slovenija - Storitve informacijske tehnologije - Vzdrževanje različnih namenskih aplikacij, razvitih za platformo HCL Notes/Domino Słowenia Usługi informatyczne MINISTRSTVO ZA ZUNANJE IN EVROPSKE ZADEVE Obejrzane 41 dni do końca 12 paź 2026 182 457 €
Nowe · Servicios de normalización y clasificación de contenidos o datos - Servicio de Codificación de Altas Hospitalarias para el Complejo Hospital... Hiszpania Usługi informatyczne Dirección Gerencia del Complejo Hospitalario Universitario d... Obejrzane 28 dni do końca 29 wrz 2026 288 400 €
Nowe · Lietuva - Programinės įrangos palaikymo paslaugos - VP-3453 VVIS/ONTVIS (I) palaikymo/modifikavimo paslaugos Litwa Usługi informatyczne Akcinė bendrovė Turto bankas (PV) Obejrzane 31 dni do końca 2 paź 2026 748 740 €
Nowe · Sverige - IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd - Omvärldsanalysverktyg Szwecja Usługi informatyczne Region Stockholm - Trafiknämnden Obejrzane 450 045 € wartość szac.
Nowe · IT services: consulting, software development, Internet and support - Provision of Managed ICT Services for CORU Irlandia Usługi informatyczne Health and Social Care Professionals Council (CORU) Obejrzane 27 dni do końca 28 wrz 2026 800 000 €
Nowe · Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo - Contratación de una plataforma de administración electrónica en modali... Hiszpania Usługi informatyczne Alcaldía del Ayuntamiento de Güímar Obejrzane 30 dni do końca 30 wrz 2026 576 700 €
Nowe · Sverige - Konsulttjänster för projektledning - Projektledare till nordiskt projekt energidrycker Szwecja Usługi informatyczne Livsmedelsverket Obejrzane 29 dni do końca 29 wrz 2026 245 237 €
Nowe · Hrvatska - Usluge održavanja i popravaka programske podrške - Održavanje i nadogradnja Upisnika trgovaca voćem i povrćem Chorwacja Usługi informatyczne MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE, ŠUMARSTVA I RIBARSTVA Obejrzane 28 dni do końca 29 wrz 2026 180 000 €
Nowe · IT services: consulting, software development, Internet and support - Security Culture Programme Norwegia Usługi informatyczne Statsforvalterens fellestjenester Obejrzane 34 dni do końca 5 paź 2026 203 102 €
Nowe · Serviços de desenvolvimento de software para interconectividade de plataformas - Concurso Público Internacional que tem por objeto a aquisiç... Portugalia Usługi informatyczne Município de Portel Obejrzane 14 dni do końca 15 wrz 2026 325 000 €
Nowe · Lietuva - Informacijos sistemų arba technologijos strateginės peržiūros ir planavimo paslaugos - IT konsultacijos Litwa Usługi informatyczne Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba Obejrzane 9 dni do końca 10 wrz 2026 0 €
Nowe · Technical computer support services - Security Operations Centre (SOC), Security Information and Event Management (SIEM) and Managed Inciden... Irlandia Usługi informatyczne Health and Safety Authority Obejrzane 42 dni do końca 12 paź 2026 900 000 €
Nowe · Project management consultancy services - UL1080 - Project Management Consultant for LISB1 Refurbishment (Library) University of Limerick Irlandia Usługi informatyczne University of Limerick_1124 Obejrzane 13 dni do końca 14 wrz 2026 60 000 €