Ελλάδα - Ασθενοφόρα - Προμήθεια ασθενοφόρων οχημάτων για το ΕΚΑΒ Αλεξανδρούπολης και το ΕΚΑΒ Καβάλας Greece Transport equipment & vehicles ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ Seen 36 days left 6 Oct 2026 €1,985,000
Ελλάδα - Περιπολικά σκάφη αστυνομίας - Προμήθεια πλωτών μέσων για το Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη Greece Transport equipment & vehicles ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ Seen 36 days left 6 Oct 2026 €1,362,000
Ελλάδα - Ειδικά σκάφη - Διακήρυξη Διαγωνισμού προμήθειας ενος (1) σκάφους για το σταθμό NATO FORACS Greece Transport equipment & vehicles ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ Seen 39 days left 9 Oct 2026 €2,760,450
Ελλάδα - Φορτηγά με ανατρεπόμενη καρότσα - «Προμήθεια μηχανολογικού εξοπλισμού με χρηματοδοτική μίσθωση (leasing) με παράλληλη συντήρηση-επι... Greece Transport equipment & vehicles ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ Seen 18 days left 18 Sep 2026 €30,910,064
Ελλάδα - Αυτοκίνητα οχήματα - ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΜΙΣΘΩΣΗ (OPERATING LEASING) 76 ΟΧΗΜΑΤΩΝ, ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΩΣ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ... Greece Transport equipment & vehicles ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ Seen 17 days left 17 Sep 2026 €1,915,200
Ελλάδα - Θαλάσσιος εξοπλισμός - Προμήθεια συστήματος πλωτής πλατφόρμας για τη φόρτωση/ εκφόρτωση πλοίων small scale L.N.G., στον τερματικό σ... Greece Transport equipment & vehicles ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ (ΔΕΣΦΑ) Α.Ε. Seen 21 days left 21 Sep 2026 €15,000,000
Ελλάδα - Φορτηγά με ανατρεπόμενη καρότσα - «Προμήθεια μηχανολογικού εξοπλισμού με χρηματοδοτική μίσθωση (leasing) με παράλληλη συντήρηση-επι... Greece Transport equipment & vehicles ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ Seen 10 days left 10 Sep 2026 €30,910,064
ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΜΕ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ LED Greece Transport equipment & vehicles ΔΗΜΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Seen 11 days left 11 Sep 2026 €1,036,290
Ελλάδα - Φωτιστικά οδών - Διακήρυξη ηλεκτρονικής ανοικτής διαδικασίας, μέσω ΕΣΗΔΗΣ, σύναψης δημόσιας σύμβασης προμήθειας άνω των ορίων για «... Greece Transport equipment & vehicles ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Seen 85 days left 25 Nov 2026 €1,612,553
Ελλάδα - Επιβατικά βαγόνια αστικού σιδηροδρόμου - ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΥΡΜΩΝ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΛΙΜΑΤ... Greece Transport equipment & vehicles ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Seen 2 days left 3 Sep 2026 €109,000,000