Ελλάδα - Επίδεσμοι - Δ.21/2025 (Επαναληπτικός) Greece Medical equipment & pharmaceuticals ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ Seen 23 days left 23 Sep 2026 €436,040,800
Ελλάδα - Χημικά αντιδραστήρια - Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων προμήθειας Αντιδραστηρίων Παρασκευαστικών Χρήσεων με παραχώρ... Greece Medical equipment & pharmaceuticals ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΘΕΑΓΕΝΕΙΟ" Seen 36 days left 6 Oct 2026 €1,723,609
Ελλάδα - Ιατρικά αναλώσιμα - Δ.14/2026 Greece Medical equipment & pharmaceuticals ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ Seen 16 days left 16 Sep 2026 €931,557,860
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 24/2026 Greece Medical equipment & pharmaceuticals ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΒΡΟΥ Seen 14 days left 14 Sep 2026 €1,426,308
Ελλάδα - Ιατρικά αναλώσιμα - ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 24/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ Π... Greece Medical equipment & pharmaceuticals ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Seen 14 days left 14 Sep 2026 €1,426,308
Ελλάδα - Ιατρικές συσκευές - Διακήρυξη 21/26 Greece Medical equipment & pharmaceuticals ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ Seen 25 days left 25 Sep 2026 €2,800,000
Ελλάδα - Συσκευές μαστογραφίας - «Προμήθεια Εξειδικευμένου Ιατροτεχνολογικού, Χειρουργικού, Διαγνωστικού και Θεραπευτικού Εξοπλισμού για την... Greece Medical equipment & pharmaceuticals 3η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣ... Seen 20 days left 21 Sep 2026 €2,013,290
Ελλάδα - Ιατρικά αναλώσιμα - Δ.14/2026 Greece Medical equipment & pharmaceuticals ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ Seen 1 day left 2 Sep 2026 €931,557,860
Ελλάδα - Υπολογιστικοί αξονικοί τομογράφοι (CAT) - Αρ. Διακήρυξης 002/2026 Greece Medical equipment & pharmaceuticals ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Seen 80 days left 20 Nov 2026 €1,838,710
Ελλάδα - Αντιδραστήρια για την εξακρίβωση της ομάδας αίματος - Αρ. Διακήρυξης 009/2026 Greece Medical equipment & pharmaceuticals ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Seen 6 days left 7 Sep 2026 €1,241,690