Neu · Ελλάδα - Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα διαχείρισης έργων - Επιλογή Συμβούλου στο πλαίσιο του Έργου “Ενεργοποίηση προκαταβολής/επιχορ... Griechenland IT-Dienstleistungen Ελληνική Εταιρεία Συμμετοχών και Περιουσίας Α.Ε. (ΕΕΣΥΠ Α.Ε.... Gesehen 36 Tage übrig 7 Okt 2026 1.683.270 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες πληροφορικής - Ηλεκτρονικό Ανοιχτό Διεθνή Διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει το έργο με τίτλο «Ανάπτυξη... Griechenland IT-Dienstleistungen ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ Gesehen 1 Tag übrig 2 Sep 2026 1.698.840 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη - «Αναδιαμόρφωση του Προγράμ... Griechenland IT-Dienstleistungen ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ (ΚτΠ Μ... Gesehen 23 Tage übrig 24 Sep 2026 4.994.992 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες ανάπτυξης εξατομικευμένων λογισμικών - ΔΕΑ-525149 Griechenland IT-Dienstleistungen ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.... Gesehen 6 Tage übrig 7 Sep 2026 2.100.000 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη - Προμήθεια και Εγκατάσταση... Griechenland IT-Dienstleistungen Διαχειριστής Ελληνικού Δικτύου Διανομής Ηλεκτρικής Ενέργειας... Gesehen 13 Tage übrig 14 Sep 2026 17.235.000 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες ανάπτυξης λογισμικού - «Ψηφιακός Μετασχηματισμός Διαδικασιών Κτήσης Ιθαγένειας» Griechenland IT-Dienstleistungen ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ Μ.Α.Ε. (ΚτΠ ΜΑΕ) Gesehen 6 Tage übrig 7 Sep 2026 4.702.680 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη - Δημιουργία Μουσείου Ανθρωπ... Griechenland IT-Dienstleistungen Εθνικό Δίκτυο Υποδομών Τεχνολογίας & Έρευνας ΑΕ - ΕΔΥΤΕ ΑΕ Gesehen 10 Tage übrig 11 Sep 2026 7.500.000 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες υποστήριξης λογισμικού - ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1073/2026 Griechenland IT-Dienstleistungen ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε. Gesehen 20 Tage übrig 21 Sep 2026 1.116.000 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες ανάπτυξης λογισμικού διαχείρισης περιεχομένου - «Η Συλλογή Λοβέρδου στη ψηφιακή εποχή. Καινοτόμες δράσεις ανάδειξης και π... Griechenland IT-Dienstleistungen ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ Gesehen 6 Tage übrig 7 Sep 2026 1.019.005 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα συστημάτων πληροφορικής - ΔΕΑ-526078_Παροχή υπηρεσιών για τον σχεδιασμό, υλοποίηση και λειτου... Griechenland IT-Dienstleistungen ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.... Gesehen 20 Tage übrig 21 Sep 2026 2.100.000 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα διαχείρισης έργων - Παροχή εξειδικευμένων υπηρεσιών τεχνικού συμβούλου υποστήριξης της Ειδική... Griechenland IT-Dienstleistungen Ειδική Υπηρεσία Διαχείρισης Προγράμματος «Ανθρώπινο Δυναμικό... Gesehen 14 Tage übrig 15 Sep 2026 1.952.500 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη - Επέκταση της λειτουργίας τ... Griechenland IT-Dienstleistungen ΕΙΔΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ ΥΕΚΑ Gesehen 8 Tage übrig 10 Sep 2026 8.534.032 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη - ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΣΕ ΛΕΙΤΟ... Griechenland IT-Dienstleistungen Ρυθμιστική Αρχή Αποβλήτων, Ενέργειας & Υδάτων Gesehen 13 Tage übrig 15 Sep 2026 2.419.355 €