Ελλάδα - Υπηρεσίες πληροφορικής - Ηλεκτρονικό Ανοιχτό Διεθνή Διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει το έργο με τίτλο «Ανάπτυξη... Grecja Usługi informatyczne ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ Obejrzane 2 dni do końca 2 wrz 2026 1 698 840 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη - «Αναδιαμόρφωση του Προγράμ... Grecja Usługi informatyczne ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ (ΚτΠ Μ... Obejrzane 24 dni do końca 24 wrz 2026 4 994 992 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες ανάπτυξης εξατομικευμένων λογισμικών - ΔΕΑ-525149 Grecja Usługi informatyczne ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.... Obejrzane 7 dni do końca 7 wrz 2026 2 100 000 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη - Προμήθεια και Εγκατάσταση... Grecja Usługi informatyczne Διαχειριστής Ελληνικού Δικτύου Διανομής Ηλεκτρικής Ενέργειας... Obejrzane 14 dni do końca 14 wrz 2026 17 235 000 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες ανάπτυξης λογισμικού - «Ψηφιακός Μετασχηματισμός Διαδικασιών Κτήσης Ιθαγένειας» Grecja Usługi informatyczne ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ Μ.Α.Ε. (ΚτΠ ΜΑΕ) Obejrzane 7 dni do końca 7 wrz 2026 4 702 680 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη - Δημιουργία Μουσείου Ανθρωπ... Grecja Usługi informatyczne Εθνικό Δίκτυο Υποδομών Τεχνολογίας & Έρευνας ΑΕ - ΕΔΥΤΕ ΑΕ Obejrzane 11 dni do końca 11 wrz 2026 7 500 000 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες υποστήριξης λογισμικού - ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1073/2026 Grecja Usługi informatyczne ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε. Obejrzane 21 dni do końca 21 wrz 2026 1 116 000 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες ανάπτυξης λογισμικού διαχείρισης περιεχομένου - «Η Συλλογή Λοβέρδου στη ψηφιακή εποχή. Καινοτόμες δράσεις ανάδειξης και π... Grecja Usługi informatyczne ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ Obejrzane 7 dni do końca 7 wrz 2026 1 019 005 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα συστημάτων πληροφορικής - ΔΕΑ-526078_Παροχή υπηρεσιών για τον σχεδιασμό, υλοποίηση και λειτου... Grecja Usługi informatyczne ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.... Obejrzane 21 dni do końca 21 wrz 2026 2 100 000 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα διαχείρισης έργων - Παροχή εξειδικευμένων υπηρεσιών τεχνικού συμβούλου υποστήριξης της Ειδική... Grecja Usługi informatyczne Ειδική Υπηρεσία Διαχείρισης Προγράμματος «Ανθρώπινο Δυναμικό... Obejrzane 15 dni do końca 15 wrz 2026 1 952 500 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη - Επέκταση της λειτουργίας τ... Grecja Usługi informatyczne ΕΙΔΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ ΥΕΚΑ Obejrzane 9 dni do końca 10 wrz 2026 8 534 032 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη - ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΣΕ ΛΕΙΤΟ... Grecja Usługi informatyczne Ρυθμιστική Αρχή Αποβλήτων, Ενέργειας & Υδάτων Obejrzane 14 dni do końca 15 wrz 2026 2 419 355 €