Zum Inhalt springen
Aperlena

Ankauf von Computerausstattung

Original Zakup sprzętu komputerowego

Offen Auftragsbekanntmachung Noch 17 Tage
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Heute
  3. Frist 18 Tage offen
  4. Vergeben ausstehend

Zusammenfassung

Maschinell erstellte Zusammenfassung

Die Gemeinde Mosina, vertreten durch das Gemeindeamt in Mosina (Pl. 20 Pazdziernika 1, 62-050 Mosina, Woiwodschaft Wielkopolska, Polen), beschafft Computerausstattung. Das Verfahren wird im Grundmodus gemaess Artikel 275 Absatz 1 des polnischen Vergabegesetzes durchgefuehrt. Nur das Datum der Veröffentlichung der Bekanntmachung (2026-09-04) ist angegeben; ein geschaetzter Auftragswert, eine Abgabefrist oder Lieferdetails sind der Bekanntmachung nicht zu entnehmen. Die Vergabe ist im Beschaffungsplan des Auftraggebers enthalten (Position 2026/BZP 00081804/07/P). Die Bekanntmachung schliesst bestimmte Bieter nicht aus, und das Vorhaben wird nicht aus EU-Mitteln finanziert. Kontakt: bzp@mosina.pl.

Beschreibung

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00423826 z dnia 2026-09-04 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup sprzętu komputerowego SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mosina - Urząd Miejski w Mosinie 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258626 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Pl. 20 Października 1 1.5.2.) Miejscowość: Mosina 1.5.3.) Kod pocztowy: 62-050 1.5.4.) Województwo: wielkopolskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@mosina.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mosina.pl/ 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup sprzętu komputerowego 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6372e832-d606-4087-962b-7ab49d525da4 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00423826 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-04 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00081804/07/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.2 Zakup sprzętu komputerowego 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/mosina/proceedings 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/mosina/proceedings 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z rozdziałem XIII SWZ 3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://platformazakupowa.pl/pn/mosina/proceedings 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z rozdziałem XXXIII SWZ 3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z rozdziałem XXXIII SWZ SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia. 4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie 4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2026 4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak 4.1.9.) Liczba części: 2 4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części 4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie 4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie 4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia: Część 1 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup stacji komputerowych, monitorów oraz niezbędnego wyposażenia informatycznego zgodnie z poniższym zakresem: Cz. 1 - Dostawa komputerów, laptopów i monitorów 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj.: 1.2.1 opis przedmiotu zamówienia dla Cz. 1 - załącznik nr 3a, Minimalne okresy gwarancji podane odpowiednio do opisów w poszczególnych częściach. 4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe 4.2.7.) Dodatkowy kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne 30213300-8 - Komputer biurkowy 30231300-0 - Monitory ekranowe 4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak 4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji: Zgodnie z opisem wskazanym w rozdziale III ust. 6 SWZ i projekcie umowy załącznik nr 4a do SWZ 4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowie

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 2 Stunden

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

3 offene Ausschreibungen derzeit

Für diesen Auftraggeber sind in diesem Sektor noch keine Vergaben erfasst. Übliche Gewinner, Büro- & EDV-Geräte - Polen

Unternehmen Zuschläge Vergebenes Volumen Letzter Zuschlag
CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. 53 €1,9M Aug 2026
AVMK Sp. z o.o. 36 118.455 € Jul 2026
Web-Profit Maciej Kuźlik 34 680.402 € Aug 2026
Progress Systemy Komputerowe sp. z o.o. 31 €1,9M Aug 2026
LYRECO POLSKA S.A. 26 €1,1B Jun 2026

Grundlage: 2947 Vergaben mit verknüpftem Unternehmensprofil aus den letzten 2 Jahren.