Vai al contenuto
Aperlena

Acquisto di attrezzatura informatica

Originale Zakup sprzętu komputerowego

Aperta Bando di gara 17 giorni rimasti
Segui questa gara

Ti scriviamo se cambia la scadenza o esce una rettifica. Gratis. Accedi

  1. Pubblicata
  2. Oggi
  3. Scadenza aperta 18 giorni
  4. Aggiudicata in attesa

Sintesi

Sintesi generata automaticamente

Il comune di Mosina, tramite l'ufficio municipale di Mosina (Pl. 20 Pazdziernika 1, 62-050 Mosina, voivodato della Grande Polonia, Polonia), acquista attrezzatura informatica. L'appalto è aggiudicato con la procedura base ai sensi dell'articolo 275, punto 1, della legge polacca sugli appalti pubblici. È indicata solo la data di pubblicazione dell'annuncio (2026-09-04); l'annuncio non contiene un valore stimato, un termine per la presentazione delle offerte né dettagli sulla consegna. La gara è inclusa nel piano di appalti dell'amministrazione (posizione 2026/BZP 00081804/07/P). L'annuncio non limita la partecipazione a particolari operatori e l'appalto non è finanziato con fondi UE. Contatto: bzp@mosina.pl.

Descrizione

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00423826 z dnia 2026-09-04 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup sprzętu komputerowego SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mosina - Urząd Miejski w Mosinie 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258626 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Pl. 20 Października 1 1.5.2.) Miejscowość: Mosina 1.5.3.) Kod pocztowy: 62-050 1.5.4.) Województwo: wielkopolskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@mosina.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mosina.pl/ 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup sprzętu komputerowego 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6372e832-d606-4087-962b-7ab49d525da4 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00423826 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-04 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00081804/07/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.2 Zakup sprzętu komputerowego 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/mosina/proceedings 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/mosina/proceedings 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z rozdziałem XIII SWZ 3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://platformazakupowa.pl/pn/mosina/proceedings 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z rozdziałem XXXIII SWZ 3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z rozdziałem XXXIII SWZ SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia. 4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie 4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2026 4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak 4.1.9.) Liczba części: 2 4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części 4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie 4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie 4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia: Część 1 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup stacji komputerowych, monitorów oraz niezbędnego wyposażenia informatycznego zgodnie z poniższym zakresem: Cz. 1 - Dostawa komputerów, laptopów i monitorów 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj.: 1.2.1 opis przedmiotu zamówienia dla Cz. 1 - załącznik nr 3a, Minimalne okresy gwarancji podane odpowiednio do opisów w poszczególnych częściach. 4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe 4.2.7.) Dodatkowy kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne 30213300-8 - Komputer biurkowy 30231300-0 - Monitory ekranowe 4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak 4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji: Zgodnie z opisem wskazanym w rozdziale III ust. 6 SWZ i projekcie umowy załącznik nr 4a do SWZ 4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowie

Fonte ufficiale

Fonte: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica sempre i dettagli nell'avviso ufficiale.

Ultima verifica su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 1 ora fa

Documenti su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polacco) offerte presentate tramite e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Altro da questo committente

Profilo completo del committente

3 gare aperte in questo momento

Aggiudicazioni recenti

Gare simili

Contesto di mercato

Gara aperta media · Macchine per ufficio ed elaboratori
11.595.026 €
3.267 aperte ora in Europa
Storico della stazione appaltante su Aperlena
32 avvisi tracciati · 18 aggiudicati
1.633.682 € in contratti aggiudicati

Non perderti nessuna gara come questa

Ricevi un'email per le nuove gare: Macchine per ufficio ed elaboratori · Polonia. Gratis.

Crea il mio avviso

17 giorni rimasti

Fonte