Przejdź do treści
Aperlena

Zakup sprzętu komputerowego

Otwarty Ogłoszenie o zamówieniu Zostało 17 dni
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Opublikowano
  2. Dzisiaj
  3. Termin składania otwarte 18 dni
  4. Udzielony oczekuje

Streszczenie

Streszczenie wygenerowane automatycznie

Gmina Mosina, poprzez Urząd Miejski w Mosinie (Pl. 20 Pazdziernika 1, 62-050 Mosina, województwo wielkopolskie), zakupi sprzęt komputerowy. Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. W ogłoszeniu wskazano wyłącznie datę publikacji (2026-09-04); nie podano szacowanej wartości, terminu składania ofert ani szczegółów dotyczących dostawy. Postępowanie jest ujęte w planie postępowań zamawiającego (pozycja 2026/BZP 00081804/07/P). Ogłoszenie nie ogranicza kręgu wykonawców, a zamówienie nie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Kontakt: bzp@mosina.pl.

Opis

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00423826 z dnia 2026-09-04 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup sprzętu komputerowego SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mosina - Urząd Miejski w Mosinie 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258626 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Pl. 20 Października 1 1.5.2.) Miejscowość: Mosina 1.5.3.) Kod pocztowy: 62-050 1.5.4.) Województwo: wielkopolskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@mosina.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mosina.pl/ 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup sprzętu komputerowego 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6372e832-d606-4087-962b-7ab49d525da4 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00423826 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-04 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00081804/07/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.2 Zakup sprzętu komputerowego 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/mosina/proceedings 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/mosina/proceedings 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z rozdziałem XIII SWZ 3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://platformazakupowa.pl/pn/mosina/proceedings 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z rozdziałem XXXIII SWZ 3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z rozdziałem XXXIII SWZ SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia. 4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie 4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2026 4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak 4.1.9.) Liczba części: 2 4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części 4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie 4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie 4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia: Część 1 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup stacji komputerowych, monitorów oraz niezbędnego wyposażenia informatycznego zgodnie z poniższym zakresem: Cz. 1 - Dostawa komputerów, laptopów i monitorów 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj.: 1.2.1 opis przedmiotu zamówienia dla Cz. 1 - załącznik nr 3a, Minimalne okresy gwarancji podane odpowiednio do opisów w poszczególnych częściach. 4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe 4.2.7.) Dodatkowy kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne 30213300-8 - Komputer biurkowy 30231300-0 - Monitory ekranowe 4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak 4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji: Zgodnie z opisem wskazanym w rozdziale III ust. 6 SWZ i projekcie umowy załącznik nr 4a do SWZ 4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowie

Oficjalne źródło

Źródło: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 39 minut temu

Dokumenty w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polski) oferty składane przez e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

3 otwarte przetargi w tej chwili

Ten zamawiający nie ma jeszcze udzielonych zamówień w tej branży. Zwyczajowi zwycięzcy, Maszyny biurowe i komputery - Polska

Firma Wygrane Łączna wartość udzielonych zamówień Ostatnia wygrana
CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. 53 €1,9M sie 2026
AVMK Sp. z o.o. 36 118 455 € lip 2026
Web-Profit Maciej Kuźlik 34 680 402 € sie 2026
Progress Systemy Komputerowe sp. z o.o. 31 €1,9M sie 2026
LYRECO POLSKA S.A. 26 €1,1B cze 2026

Na podstawie 2947 zamówień z powiązanym profilem firmy z ostatnich 2 lat.