Zum Inhalt springen
Aperlena

Zakup pojazdów służbowych.

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Vergeben ausstehend

Beschreibung

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418702 z dnia 2026-09-02 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup pojazdów służbowych. SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Policji w Słupsku 1.3.) Oddział zamawiającego: 42 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770702958 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Kilińskiego 42 1.5.2.) Miejscowość: Słupsk 1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200 1.5.4.) Województwo: pomorskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@spslupsk.policja.gov.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spslupsk.policja.gov.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8a92b9c4-5477-4c1c-97d7-7f8447f6b43a 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup pojazdów służbowych. 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a92b9c4-5477-4c1c-97d7-7f8447f6b43a 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418702 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00114289/06/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.9 Zakup pojazdów służbowych 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349557 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: RZP-14/26 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy Część 1 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Dostawa policyjnego pojazdu osobowego kategorii - M1 segmentu C w wersji nieoznakowanej. 4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe 4.5.5.) Wartość części: 121000,00 PLN Część 2 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Dostawa policyjnego pojazdu typu furgon kategorii - M1 w wersji nieoznakowanej. 4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe 4.5.5.) Wartość części: 186000 PLN Część 3 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Dostawa elektrycznego pojazdu wolnobieżnego. 4.5.3.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne 4.5.5.) Wartość części: 73000 PLN SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA Część 1 SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1) 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY (dla części 1) 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 149400 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 149400 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 149400 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1) 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie Wykonawca 7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca 7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Toyota Walder Słupsk sp. z o.o. 7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8392545861 7.3.3) Ulica: Szczecińska 7.3.4) Miejscowość: Słupsk 7.3.5) Kod pocztowy: 76-200 7.3.6.) Województwo: pomorskie 7.3.7.) Kraj: Polska 7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1) 8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27 8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149400 PLN 8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni Część 2 SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Tag

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

Jüngste Vergaben