Vai al contenuto
Aperlena

Zakup pojazdów służbowych.

Aggiudicata Avviso di aggiudicazione Nessuna scadenza pubblicata
Segui questa gara

Ti scriviamo se cambia la scadenza o esce una rettifica. Gratis. Accedi

  1. Pubblicata
  2. Aggiudicata in attesa

Descrizione

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418702 z dnia 2026-09-02 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup pojazdów służbowych. SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Policji w Słupsku 1.3.) Oddział zamawiającego: 42 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770702958 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Kilińskiego 42 1.5.2.) Miejscowość: Słupsk 1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200 1.5.4.) Województwo: pomorskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@spslupsk.policja.gov.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spslupsk.policja.gov.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8a92b9c4-5477-4c1c-97d7-7f8447f6b43a 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup pojazdów służbowych. 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a92b9c4-5477-4c1c-97d7-7f8447f6b43a 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418702 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00114289/06/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.9 Zakup pojazdów służbowych 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349557 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: RZP-14/26 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy Część 1 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Dostawa policyjnego pojazdu osobowego kategorii - M1 segmentu C w wersji nieoznakowanej. 4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe 4.5.5.) Wartość części: 121000,00 PLN Część 2 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Dostawa policyjnego pojazdu typu furgon kategorii - M1 w wersji nieoznakowanej. 4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe 4.5.5.) Wartość części: 186000 PLN Część 3 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Dostawa elektrycznego pojazdu wolnobieżnego. 4.5.3.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne 4.5.5.) Wartość części: 73000 PLN SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA Część 1 SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1) 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY (dla części 1) 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 149400 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 149400 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 149400 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1) 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie Wykonawca 7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca 7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Toyota Walder Słupsk sp. z o.o. 7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8392545861 7.3.3) Ulica: Szczecińska 7.3.4) Miejscowość: Słupsk 7.3.5) Kod pocztowy: 76-200 7.3.6.) Województwo: pomorskie 7.3.7.) Kraj: Polska 7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1) 8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27 8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149400 PLN 8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni Część 2 SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (

Fonte ufficiale

Fonte: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica sempre i dettagli nell'avviso ufficiale.

Ultima verifica su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 2 giorni fa

Documenti su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polacco) offerte presentate tramite e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Altro da questo committente

Profilo completo del committente

Aggiudicazioni recenti

Gare simili

Contesto di mercato

Gara aperta media · Mezzi di trasporto e veicoli
29.040.062 €
5.750 aperte ora in Europa
Storico della stazione appaltante su Aperlena
32 avvisi tracciati · 13 aggiudicati
157.164 € in contratti aggiudicati

Non perderti nessuna gara come questa

Ricevi un'email per le nuove gare: Mezzi di trasporto e veicoli · Polonia. Gratis.

Crea il mio avviso

Scorciatoie da tastiera

Scorri un elenco senza toccare il mouse. Le scorciatoie restano inattive mentre scrivi in un campo.

j
Risultato successivo
k
Risultato precedente
Invio
Apri il risultato
n
Pagina successiva
p
Pagina precedente
c
Confronta questo risultato
s
Aggiungi questo risultato alla shortlist
/
Vai al campo di ricerca
?
Mostra queste scorciatoie
Esc
Chiudi