Zum Inhalt springen
Aperlena

Zakup ciągnika

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Vergeben

Beschreibung

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356061 z dnia 2026-07-22 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup ciągnika SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIDAWA 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934571 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Rynek Kościuszki 10 1.5.2.) Miejscowość: Widawa 1.5.3.) Kod pocztowy: 98-170 1.5.4.) Województwo: łódzkie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki 1.5.7.) Numer telefonu: 4367210334 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@widawa.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.widawa.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://e-zp.widawa.pl/procurements/67/procurement 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup ciągnika 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f7d5d09-439c-4c86-ae2e-784406d4d37d 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356061 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074441/05/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.2 Zakup ciągnika 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: RIK.271.7.2026.DK 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.3.) Wartość zamówienia: 193233,33 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagane parametry techniczne i wyposażenie, zawiera Opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Oferowany ciągnik musi być fabrycznie nowy, rok produkcji 2026, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych. Ciągnik musi spełniać wymagania przepisów o ruchu drogowym pozwalające na jego rejestrację na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz posiadać dokumentację niezbędną do rejestracji. Ciągnik będzie wykorzystywany przez Zamawiającego do bieżącego utrzymania i prac komunalnych na terenie Gminy Widawa. 4.5.3.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 250920,00 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 387450,00 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 255729,30 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie 7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca 7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGROSPEC KŁUDKA 7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5742071570 7.3.3) Ulica: Częstochowska 19 7.3.4) Miejscowość: Waleńczyków 7.3.5) Kod pocztowy: 42-151 7.3.6.) Województwo: śląskie 7.3.7.) Kraj: Polska 7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie SEKCJA VIII UMOWA 8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17 8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 255729,30 PLN 8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-08-16 8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówien

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Monat

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

Jüngste Vergaben