Combustíveis - 4026021954/DA/E0002/2026-Aquisição de Gasóleo a Granel Portugal Continental Portugalia Ropa naftowa, paliwa i energia Estado-Maior do Exército Obejrzane 27 dni do końca 1 paź 2026 406 504 €
Pacote de software para bases de dados - 4026015488/DA/A0215A/2026-Reforço da infraestrutura de Storage do Exército Portugalia Oprogramowanie i systemy informatyczne Estado-Maior do Exército Obejrzane 25 dni do końca 29 wrz 2026 531 734 €
Lasers - 4026021369/DA/B0036/2026-Aquisição de Apontadores iluminadores - laser light module - Vario-Ray Low Profile Portugalia Sprzęt laboratoryjny i precyzyjny Estado-Maior do Exército Obejrzane 21 dni do końca 25 wrz 2026 196 000 €
4026019210/DA/EOP 40.341.124.044/26 R1 - PM 046/LISBOA - Ogólne warsztaty umundurowania i wyposażenia w Campo de Santa Clara - 'Instalacja E... Portugalia Roboty budowlane Estado-Maior do Exército Obejrzane 13 dni do końca 17 wrz 2026 310 000 €
Oleje, smary i artykuly eksploatacyjne - 4026020103/DA/P0029/2026 Portugalia Produkty chemiczne Estado-Maior do Exército Obejrzane 14 dni do końca 18 wrz 2026 468 492 €
Pakiet oprogramowania do zarządzania licencjami - 4026020436/DA/A0246/2026 - Odnowienie CISCO Software Assurance Portugalia Oprogramowanie i systemy informatyczne Estado-Maior do Exército Obejrzane 13 dni do końca 17 wrz 2026 345 528 €
Równiarki i niwelatory - 4026009270/DA/B0004A/2026 - Zakup równiarki kołowej Portugalia Maszyny górnicze i budowlane Estado-Maior do Exército Obejrzane 10 dni do końca 14 wrz 2026 385 000 €
4026012170/DA/EOP 40.341.126.060/26 R1 - PM 001/CONSTANCIA - Poligon Santa Margarida - 'Projektowanie i budowa hangaru modułowego i przewoźn... Portugalia Roboty budowlane Estado-Maior do Exército Obejrzane 4 dni do końca 8 wrz 2026 1 850 000 €
Sprzęt bojowy - Zakup sakw pierwszej pomocy SCS, plecaków SCS 45L, SCS 18L oraz plecaka szkoleniowego armii terenowego Portugalia Sprzęt bezpieczeństwa i obrony Estado-Maior do Exército Obejrzane 1 dzień do końca 5 wrz 2026 509 500 €
Amunicja - 4026014972/DA/B0038/2026 - Zakup, w podziale na części, amunicji dla Normalnego Kanału Zaopatrzenia (CNR) Portugalia Sprzęt bezpieczeństwa i obrony Estado-Maior do Exército Obejrzane 7 dni do końca 11 wrz 2026 693 000 €
4024004328/DA/Z0013/2024 - Viagens, Alojamento, Aluguer de Viaturas para o Exército Portugalia Usługi wspierające transport Estado-Maior do Exército Obejrzane 142 500 € wartość szac.
Concurso Público Urgente - Serviços de Limpeza - Unidade de Apoio do Estado-Maior do Exército (UnAp/EME) Portugalia Środowisko, ścieki i sprzątanie Estado-Maior do Exército Obejrzane 107 949 € wartość szac.
4023027171/DA/Q0042/2023-Aquisição serviço transporte rodoviário entre Santa Margarida e Viana do Castelo e regresso para transporte de carr... Portugalia Usługi wspierające transport Estado-Maior do Exército Obejrzane 30 000 € wartość szac.
CPU/001/2023-4023026338-Aquisição de Serviços de Limpeza Portugalia Środowisko, ścieki i sprzątanie Estado-Maior do Exército Obejrzane 94 973 € wartość szac.
4023022590/DA/P0026/2023 - Aquisição de Computadores Portáteis (com mochila e ratos com fios) para CNR Portugalia Maszyny biurowe i komputery Estado-Maior do Exército Obejrzane 81 300 € wartość szac.
Concurso Público Urgente - Serviços de Limpeza - Unidade de Apoio do Estado-Maior do Exército (UnAp/EME) Portugalia Środowisko, ścieki i sprzątanie Estado-Maior do Exército Obejrzane 133 924 € wartość szac.
4023015637/4023015651/4023015652/UnApCmdLog/CPUrgente 02/2023 - Serviços de limpeza para o Comando da Logística Portugalia Środowisko, ścieki i sprzątanie Estado-Maior do Exército Obejrzane 135 003 € wartość szac.
4023005833/UnApCmdLog/CPUrgente 01/2023-Locação de material informático garantindo o aluguer de impressoras para a Unidade de Apoio do Coman... Portugalia Usługi biznesowe Estado-Maior do Exército Obejrzane 4 680 € wartość szac.
CPU01_IPE_22 - Serviços de Receção nas Portarias do Instituto Portugalia Pozostałe usługi komunalne Estado-Maior do Exército Obejrzane 37 000 € wartość szac.
DM 210/2022/4022023112/- Aquisição do transporte de mercadorias de Lisboa (AT1) para Alemanha (Nuremberga) Portugalia Usługi wspierające transport Estado-Maior do Exército Obejrzane 12 500 € wartość szac.