Zaproszenie do wyrażenia zainteresowania usługą 'Pomiary topograficzne nieruchomości gminy Lixouri' Grecja Usługi architektoniczne i inżynieryjne ΔΗΜΟΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Obejrzane 3 dni do końca 8 wrz 2026 4 032 €
Zaproszenie do składania deklaracji zainteresowania usługą gotowych posiłków dla uczniów Gimnazjum Muzycznego na Kefalinii Grecja Usługi hotelarskie, restauracyjne i cateringowe ΔΗΜΟΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 26 951 €
Zaproszenie do złożenia oferty na udzielenie zamówienia w trybie bezpośrednim na projekt 'Poprawa środowiska' Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 60 000 €
Procedura otwarta przez system E.S.H.DH.S. w celu wyboru wykonawcy: restauracja murow cmentarnych gminy Lixouri Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Obejrzane 12 dni do końca 17 wrz 2026 379 032 €
Procedura otwarta za pośrednictwem ESIDIS na wybór wykonawcy projektu: Odtworzenie murów cmentarnych gminy Lixouri Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Obejrzane 12 dni do końca 17 wrz 2026 379 032 €
Zagospodarowanie otoczenia cerkwi sw. Dymitra w Vlichates Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Obejrzane 10 dni do końca 15 wrz 2026 60 000 €
Zagospodarowanie otoczenia Świętego Kościoła Agios Dimitrios w Vlichata Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Obejrzane 10 dni do końca 15 wrz 2026 60 000 €