Przejdź do treści
Aperlena

Zakup samochodu typu minibus

Udzielony Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia Nie opublikowano terminu
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Opublikowano
  2. Udzielony

Opis

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340554 z dnia 2026-07-14 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup samochodu typu minibus SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Tbilisi 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 203858637 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Oniashvili 24 1.5.2.) Miejscowość: Tbilisi 1.5.3.) Kod pocztowy: 01-60 1.5.5.) Kraj: Gruzja 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tbilisi.amb.sekretariat@msz.gov.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/gruzja 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup samochodu typu minibus 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ba6a13c-28cc-41da-92e6-62df334098b6 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340554 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy 3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki: Placówka Zagraniczna SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: AMB.TBIL.260.1.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.3.) Wartość zamówienia: 52500 EUR 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup pojazdu typu minibus dla Ambasady RP w Tbilisi 4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2 SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie 7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GT Motors LLC 7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 206276340 7.3.3) Ulica: 155 Agmashenebeli Alley 7.3.4) Miejscowość: Tbilisi 7.3.7.) Kraj: Gruzja 7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie SEKCJA VIII UMOWA 8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02 8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 52500 EUR 8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 dni 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Oficjalne źródło

Źródło: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 1 miesiąc temu

Dokumenty w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polski) oferty składane przez e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

Ostatnie udzielenia