Aller au contenu
Aperlena

Zakup samochodu typu minibus

Attribué Avis d'attribution Aucune date limite publiée
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Attribué en attente

Description

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340554 z dnia 2026-07-14 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup samochodu typu minibus SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Tbilisi 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 203858637 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Oniashvili 24 1.5.2.) Miejscowość: Tbilisi 1.5.3.) Kod pocztowy: 01-60 1.5.5.) Kraj: Gruzja 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tbilisi.amb.sekretariat@msz.gov.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/gruzja 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup samochodu typu minibus 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ba6a13c-28cc-41da-92e6-62df334098b6 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340554 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy 3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki: Placówka Zagraniczna SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: AMB.TBIL.260.1.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.3.) Wartość zamówienia: 52500 EUR 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup pojazdu typu minibus dla Ambasady RP w Tbilisi 4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2 SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie 7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GT Motors LLC 7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 206276340 7.3.3) Ulica: 155 Agmashenebeli Alley 7.3.4) Miejscowość: Tbilisi 7.3.7.) Kraj: Gruzja 7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie SEKCJA VIII UMOWA 8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02 8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 52500 EUR 8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 dni 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 1 mois

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Équipements de transport & véhicules
29 182 795 €
5 466 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
1 avis suivis · 1 attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Équipements de transport & véhicules · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte