Przejdź do treści
Aperlena

TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) sprawdzono 1 tydzień temu Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

Węgry - Naprawa, konserwacja i powiązane usługi w zakresie pojazdów - Konserwacja własnych samochodów osobowych i lekkich samochodów ciężarowych

Oryginał Magyarország - Járművek és azokkal kapcsolatos berendezések javítása, karbantartása és járulékos szolgáltatása - Tulajdoni személy-és kistehergépjármű karbantartás

Udzielony Węgry Usługi naprawcze i konserwacyjne

Zamawiający Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság

1,3 mln € wartość udzielonego zamówienia · 1 300 179 €

Najważniejsze informacje

Udzielony
Tryb postępowania
Przetarg nieograniczony
  1. Udzielony
  2. Opublikowano
  3. Koniec umowy, szacowany październik 2026
Zobacz oficjalne ogłoszenie Obserwuj ten przetarg

Ten kontrakt trwa około 12 miesięcy. Powrót na rynek: październik 2026. Zaloguj się

Zamówienia udzielono

Mercarius Flottakezelő Korlátolt Felelősségű Társaság; Mészáros M1 Járműparkkezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Wartość umowy
1 300 179 €
Data udzielenia
Złożone oferty
4 w 2 częściach
Historia u tego zamawiającego
1 pierwsze zamówienie od tego zamawiającego w rejestrze
Wraca na rynek
paź 2026 Skąd to wiemy

Kiedy ten kontrakt wraca na rynek

szacunkowo, z podanego okresu

Ten kontrakt trwa około 12 miesięcy. Powrót na rynek: październik 2026.

Wszystkie wygasające kontrakty na radarze

Streszczenie

Streszczenie wygenerowane automatycznie

Magyar Közút Nonprofit Zrt. zakupiło usługi konserwacji, napraw i przeglądów technicznych dla swojej floty 590 własnych samochodów osobowych i lekkich samochodów ciężarowych, podzielonej na dwie części po 376 i 214 pojazdów, z kwotami ramowymi HUF 305 900 000 i HUF 174 100 000 odpowiednio, a także niezależne dostawy części zamiennych do wyczerpania kwoty ramowej. Umowa została zawarta 2025-10-27 z firmami Mercarius Flottakezelő Korlátolt Felelősségű Társaság oraz Mészáros M1 Járműparkkezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság. Wartość zamówienia wynosiła około EUR 1 300 178.77, przeliczone z HUF po kursie referencyjnym EBC. Umowa trwała 12 miesięcy i kończy się 2026-10-26, kiedyExpected wróci na rynek.

Opis

Magyar Közút Nonprofit Zrt. üzemeltetésében lévő járművek karbantartása, javítása, műszaki vizsgáztatása (2 részben) (szolgáltatás megrendelése) Saját tulajdonú személy- és kistehergépjárművek mennyisége: 1. rész: 376 db 2. rész: 214 db Részenként a keretösszeg: 1. rész: 305 900 000 Ft 2. rész: 174 100 000 Ft Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget részenként. Az eljárás tárgya összességében 590 db személy- és kistehergépjármű karbantartása, garanciális időszak alatti és azon túli javítása, kapcsolódó szolgáltatások ellátása, valamint a javításól független alkatrészellátás biztosítása a keretösszeg kimerüléséig. Saját tulajdonú személy- és kistehergépjárművek (376 db) karbantartása, javítása, műszaki vizsgáztatása nettó 305 900 000 Ft keretösszegig. A további részletes feltételeket a műszaki leírás és a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.; Saját tulajdonú személy- és kistehergépjárművek (214 db) karbantartása, javítása, műszaki vizsgáztatása nettó 174 100 000 Ft keretösszegig. A további részletes feltételeket a műszaki leírás és a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.

Oficjalne źródło

Źródło: TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Zgłoś błąd w tym ogłoszeniu

Ostatnia weryfikacja w TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) 1 tydzień temu

Ile ten zamawiający płacił wcześniej

Na podstawie 25 porównywalnych zamówień udzielonych przez tego zamawiającego w tej branży w ciągu ostatnich 4 lat.

To rozstrzygnięcie
1,3 mln €
Mediana wartosci
975 134 €
Środkowa połowa wcześniejszych rozstrzygnięć
od 325 045 € do 2,7 mln €

Wartość udzielonego zamówienia mieści się w typowym przedziale.

Najnowsze udzielenia

Wartości udzielonych zamówień według publikacji źródeł urzędowych. Traktuj je orientacyjnie: zakres, części i czas trwania różnią się między umowami.

Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Węgry

ogłoszeń w rejestrze
320
rozstrzygnięć
166
łączna wartość udzielonych zamówień
2,7 mld €

Kto wygrywa jego zamówienia

Wielu dostawców
liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
81
udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
8%
udział postępowań z podaną wartością szacunkową
10%

Na podstawie 86 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.

Konkurencja

średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
3,6
udział tych części, w których złożono jedną ofertę
17%
udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
0%

Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.

Jedna kropka to jedno rozstrzygnięcie, w dniu podpisania, w wielkości odpowiadającej wartości. Pierścień oznacza rozstrzygnięcie bez opublikowanej wartości.

Najczęściej udziela zamówień firmom

  1. Növényvédő és Kártevőirtó Korlátolt Felelősségű Társaság; AGROKEMI MEZŐGAZDASÁGI BT.; Bogármérnökség Kft.; HORTOBÁGY Környezetvédelmi Korlátolt Felelősségű Társaság; Lakidar Korlátolt Felelősségű Társaság; ROVÉRT ROVAR- ÉS RÁGCSÁLÓIRTÓ KFT 3 zamówienia 1,6 mln €
  2. Pappas Auto Magyarország Kereskedelmi és Szervíz Kft. 2 zamówienia 3,6 mln €
  3. PROFI-BAGGER SZERVIZ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 2 zamówienia 938 449 €

10 otwartych przetargów w tej chwili

Kontekst rynkowy

otwarte teraz, Usługi naprawcze i konserwacyjne
4 690
mediana otwartych ogłoszeń
259 465 €

Kto wygrywa na tym rynku

Wielu dostawców

Węgry · Usługi naprawcze i konserwacyjne

liczba różnych firm, które zdobyły tu zamówienia
262
udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
5%
liczba zamawiających, którzy udzielili tu zamówień
107

Na podstawie 368 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.

Konkurencja

średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
1,8
udział tych części, w których złożono jedną ofertę
40%
udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
1%
udział ofert z innego kraju
1%

Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.

Podobne przetargi

Otwarte teraz

Rozstrzygnięte wcześniej

Nie przegap przetargów takich jak ten

11 nowych ogłoszeń w ostatnich 7 dniach: Usługi naprawcze i konserwacyjne, Węgry. Otrzymuj e-mail, gdy pojawią się nowe ogłoszenia. Za darmo.

Ustaw mój alert

Albo obserwuj tylko jego kod CPV, „Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi”: e-mail, gdy pojawią się nowe przetargi z tym kodem, bez konta.

Skróty klawiszowe

Przeglądaj listę bez sięgania po mysz. Skróty nie działają podczas pisania w polu.

j
Następny wynik
k
Poprzedni wynik
Enter
Otwórz wynik
n
Następna strona
p
Poprzednia strona
c
Porównaj ten wynik
s
Dodaj ten wynik do krótkiej listy
o
Otwórz wynik w nowej karcie
x
Odłóż ten wynik
/
Szukaj z każdej strony
Ctrl K
Szukaj z każdej strony
?
Pokaż te skróty
Esc
Zamknij

Spis treści

Zamknij
Zaloguj się

Język