Przejdź do treści
Aperlena

TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) sprawdzono 1 dzień temu Ogłoszenie o zamówieniu

Wegry - Uslugi zarzadzania flota - Eksploatacja floty pojazdow osobowych i uzytkowych 2026

Oryginał Magyarország - Járműállomány-kezelési szolgáltatások - Személy- és haszongépjármű flottaüzemeltetés 2026

Otwarty Węgry Budapest Usługi naprawcze i konserwacyjne

Zamawiający Városliget Ingatlanfejlesztő Zártkörűen Működő Részvénytársaság

7 dni do końca

Najważniejsze informacje

Termin
10:00 (UTC+2)
Konkurencja
Wąskie pole
  1. Opublikowano
  2. Dzisiaj
  3. Termin składania otwarte 28 dni
  4. Udzielony oczekuje

Termin na oferty

28 dni od publikacji do terminu

Zwykła długość

Ogłoszenia tego rodzaju (Węgry, przetarg nieograniczony, powyżej progu UE) dają w medianie 29 dni, połowa z nich od 14 do 32 dni, na podstawie 5 314 ogłoszeń z ostatnich dwóch lat.

Zobacz oficjalne ogłoszenie Obserwuj ten przetarg

Jeśli termin się zmieni lub ogłoszenie zostanie sprostowane, napiszemy do Ciebie. Zaloguj się

Werdykt Aperlena

Wąskie pole

KONE Felvonó Kft. prowadzi z 50% ostatnich 8 porównywalnych zamówień, ale 5 różnych wykonawców wygrało tu w ciągu 5 lat. Warte poważnego rozważenia.

Na podstawie 8 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży w ciągu 5 lat. Każdy werdykt jest zapisywany przed wynikiem i oceniany względem ogłoszenia o udzieleniu zamówienia. Jak się oceniamy.

Streszczenie

Streszczenie wygenerowane automatycznie

To postepowanie na Wegrah obejmuje uslugi eksploatacji floty zlozonej z trzech pojazdow: nowego hybrydowego pojazdu osobowego z 7 miejscami (min. 200 KM, naped na cztery kola, automatyczna skrzynia biegow, ok. 20 000 km rocznie), nowego samochodu dostawczego typu furgon z zamknieta przegroda ladunkowa o objetosci min. 3,7 m3 i ladownosci min. 650 kg oraz nowego pojazdu uzytkowego z platforma ladunkowa o ladownosci min. 1 300 kg, urzadzeniem holowniczym dla min. 2 400 kg holowanych z hamulcem i kabina jednoosobowa dla trzech osob, oba z silnikami diesla co najmniej o normie EUR06. Umowa obejmuje przekazanie pojazdow do uzytkowania zgodnie z opisanymi specyfikacjami technicznymi i wyposazeniem.

Opis

Személy- és haszongépjármű flottaüzemeltetés 2026 Személygépjármű flotta üzemeltetése az alábbiak szerint: - 1 db új 7 személyes egyterű gépjármű, Futásteljesítmény: 20.000 km/év Motor: Hybrid (HEV), hengerűrtartalom minimum: 1500 ccm, teljesít-mény minimum: 200 LE, váltó: 6 fokozatú automata váltó, meghajtás: összkerék, ülések száma: 7 üléses, kivitel: 5 ajtós, hossz minimum: 4830 mm, szélesség minimum: 1850 mm. - 1 db új dobozos haszongépjármű, karosszéria: zárt kis áruszállító, hajtott tengely: első, teljes hosszúság: max. 5 000 mm, teljes szélesség, külső tükrökkel: max. 2 210 mm, teljes magasság: max. 2 000 mm, tengelytáv: min. 2 800 mm, raktér hosszúság: min. 2 150 mm, raktér szélesség: min. 1 495 mm, raktér magasság: min. 1 265 mm, raktér térfogata: min. 3,7 m3, várható terhelhetőség: min. 650 kg, kétszemélyes fülke, hengerűrtartalom min.1450 ccm, üzemanyag: dízel, min. teljesítmény 100 LE, zárt, belső burkolattal ellátott raktérkialakí-tás hátsó és oldalajtóval, legalább EUR06 besorolású diesel motor. - 1 db új platós haszongépjármű Karosszéria: szimplafülkés alváz, hajtott tengely: 4x2, első- vagy hátsókerék-hajtás, felépítmény: plató, teljes hosszúság: max. 5 800 mm, teljes szélesség, külső tükrökkel: max 2 500 mm, teljes szélesség, kül-ső tükrök nélkül: max. 2 150 mm, teljes magasság: max. 2 230 mm, tengelytáv: min. 3 500 mm, plató hosszúság - belső: min. 3 200 mm, plató szélesség - belső min: 2 000 mm, plató magasság: min. 400 mm, várható terhelhetőség: min. 1 300 kg, vonóberendezés, legalább 2400 kg megengedett fékezett von-tatható tömeggel, hengerűrtartalom min-1950 ccm, üzemanyag: dízel, min. teljesítmény 130 LE, 3 fő személyes szállítására alkalmas fülke. A nyertes ajánlattevő összesen 1 db személygépjárműből és 2 db haszongépjárműből - a műszaki leírás-ban részletezett teljesítményű és felszereltségű gépkocsiból álló - flottára gépjármű-flottaüzemeltetési szolgáltatásokat nyújt, melyek magukban foglalják a flottába tartozó gépjármű használatba adását Meg-rendelő részére. Nyertes ajánlattevő főbb feladatai (a feladatok részletesen a szerződéstervezetben, illetve a műszaki le-írásban): • Gépjármű használatba adása • Megrendelővel egyeztetett időpontban a használatba adott gépjármű garanciális és ellenőrző átvizsgálá-sainak, és egyéb meghibásodások kijavításának teljes körű megszervezése, lebonyolítása • Évente kétszer az évszaknak megfelelő téli-nyári gumiabroncsok biztosítása, gumiabroncsok cseréje, és a lecserélt gumiabroncsok tárolása. • CASCO biztosítás kötése és fenntartása. • biztosításokkal kapcsolatos nyilvántartási és kezelési feladatok végzése. • az assistance keretében a gépjármű 24 órát meghaladó üzemképtelensége esetén átmeneti cseregépjármű biztosítása, valamint ugyancsak az assistance keretén belül a tovább utazás vagy elszállásolás biztosítása. • az átadott gépjárműre assistance szolgáltatás biztosítása, szükség esetén mentés, a műszaki leírásban és a szerződéstervezetben részletezettek szerint. • hozom-viszem szolgáltatás • káresemények kezelése A részletes feladatleírást a műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza.

Warunki postępowania

Jak oceniane są oferty
Jakość; Jakość; Jakość; Jakość; Cena; Cena; Cena; Cena; Cena; Cena; Cena
Małe firmy
Zamawiający wskazuje, że to postępowanie jest odpowiednie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Tak, jak podaje je oficjalne ogłoszenie.

Startować czy nie?

Sześć pytań, zanim zaangażujesz zespół. Pod każdym to, co wie o nim rejestr. Odpowiedzi należą do Ciebie.

  1. Na Twoją korzyść:

    Czy spełniamy wszystkie warunki udziału?

    Przetarg nieograniczony: ofertę może złożyć każdy zainteresowany wykonawca.

    Powyżej progu unijnego: otwarte dla firm z każdego kraju UE.

  2. Twoja ocena:

    Czy zrealizujemy to obecnym zespołem?

    Rejestr nic o tym nie mówi. Oficjalne dokumenty tak.

  3. Twoja ocena:

    Czy mamy dwie porównywalne referencje?

    Porównywalne zamówienia należą do branży: Usługi naprawcze i konserwacyjne.

  4. Najpierw sprawdź:

    Czy termin pozwala przygotować rzetelną ofertę?

    Zostało 7 dni, w tym dni roboczych: 6.

  5. Twoja ocena:

    Czy przy prawdopodobnej cenie zwycięskiej zostaje marża?

    Ten zamawiający udziela zwykle takich zamówień za kwotę od 106 891 € do 894 073 €.

  6. Najpierw sprawdź:

    Czy znamy tego zamawiającego?

    Jeden wykonawca wygrał 4 z ostatnich 8 porównywalnych zamówień.

Czy mogę złożyć ofertę?

  • Przetarg nieograniczony: ofertę może złożyć każdy zainteresowany wykonawca. Powyżej progu unijnego: otwarte dla firm z każdego kraju UE.
  • Ogłoszenie napisano w języku: węgierski.
  • Zaświadczenia z innego kraju UE? Sprawdź odpowiedniki w eCertis

Oficjalne źródło

Źródło: TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Zgłoś błąd w tym ogłoszeniu

Ostatnia weryfikacja w TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) 1 dzień temu

Ile ten zamawiający płacił wcześniej

Na podstawie 13 porównywalnych zamówień udzielonych przez tego zamawiającego w tej branży w ciągu ostatnich 4 lat.

Mediana wartosci
416 299 €
Środkowa połowa wcześniejszych rozstrzygnięć
od 106 891 € do 894 073 €

TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) nie publikuje wartości tego ogłoszenia, dlatego nie ma go na skali. Wartość mogą podawać oficjalne dokumenty.

Najnowsze udzielenia

Wartości udzielonych zamówień według publikacji źródeł urzędowych. Traktuj je orientacyjnie: zakres, części i czas trwania różnią się między umowami.

Városliget Ingatlanfejlesztő Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Węgry

ogłoszeń w rejestrze
46
rozstrzygnięć
37
łączna wartość udzielonych zamówień
15,1 mln €

Kto wygrywa jego zamówienia

Umiarkowanie skoncentrowany
liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
13
udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
54%

Na podstawie 24 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.

Konkurencja

średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
1,9
udział tych części, w których złożono jedną ofertę
69%
udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
0%

Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.

Jedna kropka to jedno rozstrzygnięcie, w dniu podpisania, w wielkości odpowiadającej wartości. Pierścień oznacza rozstrzygnięcie bez opublikowanej wartości.

Kto zwykle wygrywa zamówienia tego zamawiającego w tej branży

Na podstawie 8 zamówień z powiązanym profilem firmy z ostatnich 5 lat.

Kontekst rynkowy

TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) nie publikuje wartości tego ogłoszenia, dlatego nie da się go umieścić wśród otwartych ogłoszeń w branży. Wartość mogą podawać oficjalne dokumenty.

otwarte teraz, Usługi naprawcze i konserwacyjne
4 668
mediana otwartych ogłoszeń
254 604 €

Kto wygrywa na tym rynku

Wielu dostawców

Węgry · Usługi naprawcze i konserwacyjne

liczba różnych firm, które zdobyły tu zamówienia
262
udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
5%
liczba zamawiających, którzy udzielili tu zamówień
107

Na podstawie 367 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.

Konkurencja

średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
1,8
udział tych części, w których złożono jedną ofertę
40%
udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
1%
udział ofert z innego kraju
1%

Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.

Podobne przetargi

Otwarte teraz

Rozstrzygnięte wcześniej

Nie przegap przetargów takich jak ten

9 nowych ogłoszeń w ostatnich 7 dniach: Usługi naprawcze i konserwacyjne, Węgry. Otrzymuj e-mail, gdy pojawią się nowe ogłoszenia. Za darmo.

Ustaw mój alert

Albo obserwuj tylko jego kod CPV, „Zarządzanie flotą pojazdów”: e-mail, gdy pojawią się nowe przetargi z tym kodem, bez konta.

7 dni do końca

Otwórz ogłoszenie

Skróty klawiszowe

Przeglądaj listę bez sięgania po mysz. Skróty nie działają podczas pisania w polu.

j
Następny wynik
k
Poprzedni wynik
Enter
Otwórz wynik
n
Następna strona
p
Poprzednia strona
c
Porównaj ten wynik
s
Dodaj ten wynik do krótkiej listy
o
Otwórz wynik w nowej karcie
x
Odłóż ten wynik
/
Szukaj z każdej strony
Ctrl K
Szukaj z każdej strony
?
Pokaż te skróty
Esc
Zamknij

Spis treści

Zamknij
Zaloguj się

Język