Przejdź do treści
Aperlena

Zamówienie z negocjacją bez podziału na części

Oryginał Licitación con negociación sin lotes

Udzielony Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Termin składania
  2. Udzielony rozstrzygnięte w 5 dni
  3. Opublikowano

Streszczenie

Streszczenie wygenerowane automatycznie

Urzędu miasta Benicarló, za pośrednictwem radnego delegowanego ds. zamówień, majątku, sekretariatu generalnego, usług językowych, usług informatycznych, e-administracji, przejrzystości, partycypacji obywatelskiej i obsługi obywateli, ogłosił zamówienie z negocjacjami bez podziału na części. Identyfikator przetargu to 11/2026, z referencją 1840808D. Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 73650 EUR. Obecny status to EV. Jako procedura negocjacyjna bez części, pozwala na bezpośredni dialog z wybranymi kandydatami w celu doprecyzowania ofert. Zapraszane są do udziału firmy zdolne do świadczenia wymaganych usług.

Opis

Id licitación: 11/2026 (1840808D); Órgano de Contratación: Concejal delegado de Contratación, Patrimonio, Secretaria General, Servicios Lingüísticos, Servicios Informáticos, Administración Electrónica, Transparencia, Participación Ciudadana y Atención a la Ciudadanía del Ayuntamiento de Benicarló; Importe: 73650 EUR; Estado: RES

Oficjalne źródło

Źródło: PLACSP - Plataforma de Contratación del Sector Público

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w PLACSP - Plataforma de Contratación del Sector Público 2 tygodnie temu

Dokumenty w PLACSP - Plataforma de Contratación del Sector Público (hiszpański)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

1 otwarty przetarg w tej chwili

Ostatnie udzielenia

Historia zmian

Każdy przypadek ponownej publikacji tego ogłoszenia przez oficjalne źródło ze zmieniona treścią. Monitorujemy wszystkie źródła, które indeksujemy, w tym regionalne kopie tego samego ogłoszenia.

  1. Przeczytaj przed złożeniem oferty
    • Przedmiot i kryteria: Opis został przeredagowany. Przeczytaj ponownie przed złożeniem oferty.
  2. Przeczytaj przed złożeniem oferty
    • Status: Obecnie oznaczone jako Udzielony
    • Data udzielenia: Udzielono 10 sierpnia 2026
    • Termin składania ofert: Przedłużony o 26 dni: teraz 5 sierpnia 2026, 21:59
    • Przedmiot i kryteria: Opis został rozszerzony. Przeczytaj ponownie przed złożeniem oferty.
    • Wykonawca: Udzielono wykonawcy ESMA2025,SL
    • Wartość udzielonego zamówienia: Ustalono na 73 250 €
  3. Działaj teraz
    • Status: Obecnie oznaczone jako Zamknięty
    • Termin składania ofert: Przyspieszony o 26 dni: teraz 10 lipca 2026, 23:59
  4. Przeczytaj przed złożeniem oferty
    • Status: Obecnie oznaczone jako Otwarty
    • Termin składania ofert: Przedłużony o 26 dni: teraz 5 sierpnia 2026, 23:59
  5. Przeczytaj przed złożeniem oferty
    • Status: Obecnie oznaczone jako Zamknięty

Obserwuj ten przetarg, a napiszemy do Ciebie, gdy tylko się zmieni. Załóż konto