ZAPREŠIĆ, d.o.o.
22 ogłoszenia w rejestrze, żadne nie jest teraz otwarte. 12 udzielonych zamówień, łącznie 5,3 mln €.
Główne branże Sprzęt transportowy i pojazdy 7, Górnictwo i surowce podstawowe 7, Ropa naftowa, paliwa i energia 4, Środowisko, ścieki i sprzątanie 4
Dorobek
Zamówienia według lat
- 2026 6 zamówień 4,1 mln €
- 2025 3 zamówienia 398 200 €
- 200 000 €
- 2,0 mln €
- największe, 3,7 mln €
- wartość nieopublikowana
Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- VUGRINEC d.o.o. 5 kontraktów 497 410 €
- INA - Industrija nafte d.d., Zagreb 3 kontrakty 262 925 €
- EKO-FLOR PLUS d.o.o. 2 kontrakty 441 500 €
- WAWA d. o. o. 1 kontrakt 3 675 630 €
- KOMOP d.o.o. 1 kontrakt 398 200 €
Udziały w 12 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w marzec i wrzesień.
Następna prawdopodobna fala: marzec 2027.
- Typowa wartość zamówienia
- 500 000 €
- Mediana ostatnich 22 ogłoszeń z podaną wartością
Na podstawie 22 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Jak prowadzi postępowania
- zwykły termin na oferty
- 18 dni
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 100%
Wartości szacunkowe na podstawie jego postępowań z ostatnich 3 lat, terminy na oferty z ostatnich 2. Przedłużenia terminów tylko tam, gdzie źródło aktualizuje samo ogłoszenie (TED publikuje sprostowania jako osobne ogłoszenia, więc jego zamawiający nie mają żadnych).
Kto wygrywa jego zamówienia
Skoncentrowany- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 5
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 83%
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 100%
Na podstawie 12 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
- 1,3
- udział tych części, w których złożono jedną ofertę
- 71%
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 0%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
Zamknięty
500 000 €
wartość szac.
Zamknięty
500 000 €
wartość szac.
Zamknięty
700 000 €
wartość szac.
Zamknięty
3 870 474 €
wartość szac.
Zamknięty
3 870 474 €
wartość szac.
Zamknięty
400 000 €
wartość szac.
Zamknięty
400 000 €
wartość szac.
Zamknięty
3 870 474 €
wartość szac.
Udzielony
262 925 €
wartość umowy
Udzielony
248 705 €
wartość umowy
Udzielony
500 000 €
wartość szac.
Udzielony
500 000 €
wartość szac.
Udzielony
700 000 €
wartość szac.
Udzielony
3 675 630 €
wartość umowy
Udzielony
248 705 €
wartość umowy
Udzielony
500 000 €
wartość szac.