Ovanåkers kommun
18 ogłoszeń w rejestrze, 1 otwarte teraz. 11 udzielonych zamówień, łącznie 113 683 €.
Główne branże Usługi biznesowe 8, Środowisko, ścieki i sprzątanie 3, Usługi naprawcze i konserwacyjne 3, Maszyny elektryczne 1, Meble i sprzęt AGD 1, Materiały budowlane 1
Dorobek
Zamówienia według lat
- 2026 7 zamówień 99 069 €
- 2025 4 zamówienia 14 615 €
- 2 000 €
- 20 000 €
- największe, 22 743 €
- wartość nieopublikowana
Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- Medlink Nordic AB 2 kontrakty 15 375 €
- Te Crea Care AB; Viraliv AB 1 kontrakt 22 743 €
- Avera Bemanning AB 1 kontrakt 18 194 €
- Bonliva AB 1 kontrakt 15 465 €
- Sanandum AB 1 kontrakt 14 615 €
- Promediqa Group Sweden AB 1 kontrakt 13 646 €
- LäkarLeasing Sverige AB 1 kontrakt 13 646 €
- STRIHL Scandinavia AB 1 kontrakt
Udziały w 11 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w październik i listopad.
Następna prawdopodobna fala: listopad 2026.
- Typowa wartość zamówienia
- 227 428 €
- Mediana ostatnich 17 ogłoszeń z podaną wartością
Na podstawie 18 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Czego się spodziewać po tym zamawiającym
Mierzone w jego głównej branży Usługi biznesowe
- Typowa cena końcowa wobec opublikowanej wartości szacunkowej
- 0%
Mediany z 8 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży z ostatnich 5 lat. Każda liczba korzysta z tych rozstrzygnięć, które publikują potrzebne jej daty lub kwoty.
Najbliższe 90 dni
Co nadchodzi od tego zamawiającego
- przetargi zapowiedziane z wyprzedzeniem (ostatnie 6 miesięcy)
- 0
- umowy wracające na rynek w ciągu najbliższych 90 dni
- 3
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Kto wygrywa jego zamówienia
Umiarkowanie skoncentrowany- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 10
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 36%
Na podstawie 11 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
- 2,8
- udział tych części, w których złożono jedną ofertę
- 25%
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 0%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
Zamknięty
221 435 €
wartość szac.
Zamknięty
1 062 888 €
wartość szac.
Zamknięty
354 296 €
wartość szac.
Zamknięty
620 018 €
wartość szac.
Zamknięty
265 722 €
wartość szac.
Udzielony
13 646 €
wartość umowy
Udzielony
15 465 €
wartość umowy
Udzielony
22 743 €
wartość umowy
Udzielony
18 194 €
wartość umowy
Udzielony
10 007 €
wartość umowy
Udzielony
13 646 €
wartość umowy
Udzielony
227 428 €
wartość szac.
Udzielony
265 722 €
wartość szac.
Udzielony
14 615 €
wartość umowy
Udzielony
398 583 €
wartość szac.