Orust kommun
35 ogłoszeń w rejestrze, żadne nie jest teraz otwarte. 15 udzielonych zamówień, łącznie 2,6 mln €.
Główne branże Środowisko, ścieki i sprzątanie 11, Usługi architektoniczne i inżynieryjne 7, Sprzęt transportowy i pojazdy 4, Usługi naprawcze i konserwacyjne 3, Roboty budowlane 2, Usługi biznesowe 1
Dorobek
Zamówienia według lat
- 2026 6 zamówień 1,8 mln €
- 2025 5 zamówień 545 827 €
- 2024 3 zamówienia 242 893 €
- 100 000 €
- 1,0 mln €
- największe, 1,2 mln €
- wartość nieopublikowana
Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- LPE Sverige AB; Myggenäs Gård AB 1 kontrakt 1 182 625 €
- Toveks Lastbilar AB 1 kontrakt 588 183 €
- Kreera samhällsbyggnad; SWECO Sverige AB 1 kontrakt 545 827 €
- Netwest Sweden AB 1 kontrakt 242 893 €
- Skrotfrag AB 1 kontrakt
- MEXL. AB; Systra Sverige AB; Pontarius AB 1 kontrakt
- Peab Anläggning AB; Göteborgs Mark o Trädgård AB; Lerab AB 1 kontrakt
- Nösund Havshotell AB; Skeppersholme Hotell & Restaurang AB; Björholmen Hotell & Restaurang AB; Aktiebolaget Slussens Pensionat; Stenungsöns Kök & Bar AB; Salt & Co Tjörn AB; Arken Konferenscenter Aktiebolag; älgbergets B&B; NAD AB; Ullevi Konferens & Kiosker AB; Marstrands Havshotell AB; Hotelldrift 1 kontrakt
Udziały w 14 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w wrzesień i maj.
Następna prawdopodobna fala: maj 2027.
- Typowa wartość zamówienia
- 532 292 €
- Mediana ostatnich 35 ogłoszeń z podaną wartością
Na podstawie 35 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Jak prowadzi postępowania
- zwykły termin na oferty
- 29 dni
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 100%
Wartości szacunkowe na podstawie jego postępowań z ostatnich 3 lat, terminy na oferty z ostatnich 2. Przedłużenia terminów tylko tam, gdzie źródło aktualizuje samo ogłoszenie (TED publikuje sprostowania jako osobne ogłoszenia, więc jego zamawiający nie mają żadnych).
Kto wygrywa jego zamówienia
Wielu dostawców- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 14
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 21%
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 100%
Na podstawie 14 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
- 6,8
- udział tych części, w których złożono jedną ofertę
- 19%
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 0%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
Zamknięty
272 084 €
wartość szac.
Zamknięty
531 444 €
wartość szac.
Zamknięty
531 444 €
wartość szac.
Zamknięty
620 018 €
wartość szac.
Zamknięty
4 251 550 €
wartość szac.
Zamknięty
442 870 €
wartość szac.
Zamknięty
4 251 550 €
wartość szac.
Zamknięty
442 870 €
wartość szac.
Zamknięty
4 251 550 €
wartość szac.
Zamknięty
4 251 550 €
wartość szac.
Zamknięty
442 870 €
wartość szac.
Zamknięty
354 296 €
wartość szac.