DESNZ
12 ogłoszeń w rejestrze, żadne nie jest teraz otwarte. 12 udzielonych zamówień, łącznie 69,5 mln €.
Główne branże Badania i rozwój 6, Usługi biznesowe 2, Usługi architektoniczne i inżynieryjne 1, Usługi administracji publicznej 1, Usługi informatyczne 1, Oprogramowanie i systemy informatyczne 1
Dorobek
Zamówienia według lat
- 2026 11 zamówień 69,1 mln €
- 2025 0 zamówień
- 2024 1 zamówienie 392 027 €
- 5,0 mln €
- 50,0 mln €
- największe, 53,0 mln €
- wartość nieopublikowana
Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- Verian Group UK Limited 3 kontrakty 719 468 €
- Pricewaterhouse Coopers LLP 1 kontrakt 53 015 684 €
- Addleshaw Goddard 1 kontrakt 10 216 234 €
- Grant Thornton UK LLP; PricewaterhouseCoopers LLP 1 kontrakt 3 506 721 €
- NIRAS Group (UK) Ltd 1 kontrakt 995 139 €
- BURGES SALMON LLP 1 kontrakt 456 897 €
- CORPORATE PROJECT SOLUTIONS LIMITED 1 kontrakt 392 027 €
- 2T Security Ltd 1 kontrakt 160 128 €
Udziały w 12 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w wrzesień i sierpień.
Następna prawdopodobna fala: sierpień 2027.
- Typowa wartość zamówienia
- 749 520 €
- Mediana ostatnich 9 ogłoszeń z podaną wartością
Na podstawie 12 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Czego się spodziewać po tym zamawiającym
Mierzone w jego głównej branży Badania i rozwój
- Typowa cena końcowa wobec opublikowanej wartości szacunkowej
- 0%
Mediany z 6 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży z ostatnich 5 lat. Każda liczba korzysta z tych rozstrzygnięć, które publikują potrzebne jej daty lub kwoty.
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Jak prowadzi postępowania
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 75%
Wartości szacunkowe na podstawie jego postępowań z ostatnich 3 lat, terminy na oferty z ostatnich 2. Przedłużenia terminów tylko tam, gdzie źródło aktualizuje samo ogłoszenie (TED publikuje sprostowania jako osobne ogłoszenia, więc jego zamawiający nie mają żadnych).
Kto wygrywa jego zamówienia
Umiarkowanie skoncentrowany- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 10
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 42%
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 75%
Na podstawie 12 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
Udzielony
34 543 €
wartość umowy
Udzielony
10 216 234 €
wartość umowy
Udzielony
456 897 €
wartość umowy
Udzielony
995 139 €
wartość umowy
Udzielony
719 468 €
wartość umowy