COMUNE DI TREVISO
27 ogłoszeń w rejestrze, żadne nie jest teraz otwarte. 16 udzielonych zamówień, łącznie 16,8 mln €.
Główne branże Zdrowie i opieka społeczna 6, Usługi architektoniczne i inżynieryjne 4, Usługi rolnicze i leśne 4, Usługi finansowe i ubezpieczeniowe 3, Usługi informatyczne 3, Usługi transportowe 2
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- EURORISTORAZIONE S.R.L. 1 kontrakt 8 305 063 €
- CONSORZIO PROVINCIALE: INTESA-CCA SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE CONSORTILE; UNA CASA PER L'UOMO SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE; INSIEME SI PUO' SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE 1 kontrakt 2 417 573 €
- LA ESSE SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE; UNA CASA PER L'UOMO SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE 1 kontrakt 1 513 500 €
- Maggioli S.p.A. 1 kontrakt 1 242 947 €
- EURO TOURS S.R.L. 1 kontrakt 923 700 €
- Kirikù società cooperativa sociale onlus 1 kontrakt 852 601 €
- LLOYD'S INSURANCE COMPANY S.A.; M. CIVAI & P. TENDERINI S.N.C.; HDI ASSICURAZIONI S.P.A.; XL INSURANCE COMPANY SE; BUCCHIONI'S STUDIO DI BUCCHIONI FRANCO E C. SAS; AIMUW S.p.A.; INSURANCE GREEN SOLUTION SRL PER VITTORIA ASSICURAZIONI SPA; AIG EUROPE S.A. RAPPRESENTANZA GENERALE PER L'ITALIA 1 kontrakt 526 098 €
- GUADAGNIN sas di Mauro e Francesco Guadagnin & C. 1 kontrakt 489 754 €
Udziały w 15 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w sierpień i maj.
Następna prawdopodobna fala: maj 2027.
- Typowa wartość zamówienia
- 2 302 224 €
- Mediana ostatnich 27 ogłoszeń z podaną wartością
Na podstawie 27 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Jak prowadzi postępowania
- zwykły termin na oferty
- 30 dni
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 100%
Wartości szacunkowe na podstawie jego postępowań z ostatnich 3 lat, terminy na oferty z ostatnich 2. Przedłużenia terminów tylko tam, gdzie źródło aktualizuje samo ogłoszenie (TED publikuje sprostowania jako osobne ogłoszenia, więc jego zamawiający nie mają żadnych).
Kto wygrywa jego zamówienia
Wielu dostawców- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 15
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 20%
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 100%
Na podstawie 15 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 0%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
Zamknięty
10 626 410 €
wartość szac.
Zamknięty
1 741 000 €
wartość szac.
Zamknięty
3 508 500 €
wartość szac.
Zamknięty
9 600 988 €
wartość szac.
Zamknięty
2 302 224 €
wartość szac.
Zamknięty
3 508 500 €
wartość szac.
Zamknięty
867 345 €
wartość szac.
Zamknięty
2 454 945 €
wartość szac.
Zamknięty
2 084 996 €
wartość szac.
Udzielony
2 084 996 €
wartość szac.
Udzielony
1 242 947 €
wartość umowy
Udzielony
2 302 224 €
wartość szac.
Udzielony
9 600 988 €
wartość szac.
Udzielony
2 417 573 €
wartość umowy