Comune di Latina
39 ogłoszeń w rejestrze, 2 otwarte teraz. 25 udzielonych zamówień, łącznie 54,0 mln €.
Główne branże Zdrowie i opieka społeczna 6, Usługi finansowe i ubezpieczeniowe 6, Usługi informatyczne 4, Edukacja i szkolenia 4, Środowisko, ścieki i sprzątanie 3, Usługi biznesowe 3
Dorobek
Zamówienia według lat
- 2026 3 zamówienia 5,0 mln €
- 2025 18 zamówień 45,7 mln €
- 2024 2 zamówienia 935 820 €
- 1,0 mln €
- 10,0 mln €
- największe, 19,2 mln €
- wartość nieopublikowana
Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- Kibernetes Srl 2 kontrakty 497 632 €
- VIVENDA SPA 1 kontrakt 19 177 500 €
- G.M.A. IMPRESA SOCIALE 1 kontrakt 11 326 216 €
- Cooperativa Sociale e di Lavoro Operatori Sanitari Associati Onlus 1 kontrakt 9 927 199 €
- Coopservice Soc. Coop. p.A. 1 kontrakt 2 910 611 €
- Astrolabio società cooperativa Sociale 1 kontrakt 2 408 806 €
- GPS Global Parking Solutions S.p.A. 1 kontrakt 1 384 336 €
- ATI COSTITUENDA NINFEA-CROCE ROSSA ITALIANA 1 kontrakt 843 922 €
Udziały w 22 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w lipiec i październik.
Następna prawdopodobna fala: lipiec 2027.
- Typowa wartość zamówienia
- 1 265 000 €
- Mediana ostatnich 36 ogłoszeń z podaną wartością
Na podstawie 39 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Czego się spodziewać po tym zamawiającym
Mierzone w jego głównej branży Zdrowie i opieka społeczna
- Typowa cena końcowa wobec opublikowanej wartości szacunkowej
- -3.2%
Mediany z 5 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży z ostatnich 5 lat. Każda liczba korzysta z tych rozstrzygnięć, które publikują potrzebne jej daty lub kwoty.
Najbliższe 90 dni
Co nadchodzi od tego zamawiającego
- przetargi zapowiedziane z wyprzedzeniem (ostatnie 6 miesięcy)
- 1
- umowy wracające na rynek w ciągu najbliższych 90 dni
- 5
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Jak prowadzi postępowania
- zwykły termin na oferty
- 35 dni
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 100%
Wartości szacunkowe na podstawie jego postępowań z ostatnich 3 lat, terminy na oferty z ostatnich 2. Przedłużenia terminów tylko tam, gdzie źródło aktualizuje samo ogłoszenie (TED publikuje sprostowania jako osobne ogłoszenia, więc jego zamawiający nie mają żadnych).
Kto wygrywa jego zamówienia
Wielu dostawców- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 21
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 18%
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 100%
Na podstawie 22 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
- 6,4
- udział tych części, w których złożono jedną ofertę
- 25%
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 0%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
3
dni do końca
Procedura otwarta na koncesję na zarządzanie obiektem sportowym 'Vincenzo D'Amico'. Postępowanie 404
1 716 594 €
wartość szac.
Zamknięty
5 303 022 €
wartość szac.
Zamknięty
5 876 468 €
wartość szac.
Zamknięty
5 557 043 €
wartość szac.
Zamknięty
14 840 765 €
wartość szac.
Zamknięty
14 840 765 €
wartość szac.
Zamknięty
1 265 000 €
wartość szac.
Zamknięty
1 265 000 €
wartość szac.
Zamknięty
5 917 731 €
wartość szac.
Zamknięty
9 927 199 €
wartość szac.
Udzielony
2 910 611 €
wartość umowy
Udzielony
1 384 336 €
wartość umowy
Udzielony
1 265 000 €
wartość szac.