COMMUNE DE TORCY
15 ogłoszeń w rejestrze, żadne nie jest teraz otwarte. 14 udzielonych zamówień, łącznie 3,1 mln €.
Główne branże Roboty budowlane 7, Usługi architektoniczne i inżynieryjne 4, Sprzęt laboratoryjny i precyzyjny 1, Maszyny biurowe i komputery 1, Sprzęt bezpieczeństwa i obrony 1, Usługi naprawcze i konserwacyjne 1
Dorobek
Zamówienia według lat
- 2026 4 zamówienia 975 189 €
- 2025 9 zamówień 2,1 mln €
- 2024 1 zamówienie 75 000 €
- 50 000 €
- 500 000 €
- największe, 740 346 €
- wartość nieopublikowana
Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- COLAS FRANCE 2 kontrakty 832 146 €
- EIFFAGE ENERGIE SYSTEMES - INFRASTRUCTURES EST 1 kontrakt 422 233 €
- KOBATEX 1 kontrakt 400 067 €
- EJO COOPERATIVE D'ARCHITECTURE ET DE PAYSAGE, mandataire du groupement.; EIRL MARINE PECHOUX; ALLEGRO ACOUSTIQUE; EPCO ENERGIE; TECTONIQUES INGENIEURS; SAS KOBATEX 1 kontrakt 400 067 €
- PEPINIERES ET JARDINS D'AIGUILLY PAR ABREVIATION PJA 1 kontrakt 341 323 €
- KOMPAN 1 kontrakt 341 323 €
- H.A.R.C 1 kontrakt 146 250 €
- BOURGOGNE REPAS PRODUCTION 1 kontrakt 75 000 €
Udziały w 14 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w listopad i lipiec.
Następna prawdopodobna fala: listopad 2026.
- Typowa wartość zamówienia
- 119 025 €
- Mediana ostatnich 12 ogłoszeń z podaną wartością
Na podstawie 14 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Czego się spodziewać po tym zamawiającym
Mierzone w jego głównej branży Roboty budowlane
- Typowa cena końcowa wobec opublikowanej wartości szacunkowej
- 0%
Mediany z 7 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży z ostatnich 5 lat. Każda liczba korzysta z tych rozstrzygnięć, które publikują potrzebne jej daty lub kwoty.
Najbliższe 90 dni
Co nadchodzi od tego zamawiającego
- przetargi zapowiedziane z wyprzedzeniem (ostatnie 6 miesięcy)
- 0
- umowy wracające na rynek w ciągu najbliższych 90 dni
- 1
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Kto wygrywa jego zamówienia
Wielu dostawców- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 13
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 29%
- nowi wykonawcy wśród zwycięzców ostatnich 12 miesięcy
- 10 z 10
Na podstawie 14 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach. Nowy: brak zamówienia od tego samego zamawiającego lub na tym samym rynku w dwóch poprzednich latach.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
Udzielony
422 233 €
wartość umowy
Udzielony
34 585 €
wartość umowy
Udzielony
341 323 €
wartość umowy
Udzielony
740 346 €
wartość umowy
Udzielony
91 800 €
wartość umowy
Udzielony
68 500 €
wartość umowy