COMMUNE DE PASSY
27 ogłoszeń w rejestrze, 1 otwarte teraz. 25 udzielonych zamówień, łącznie 20,2 mln €.
Główne branże Roboty budowlane 16, Usługi architektoniczne i inżynieryjne 3, Usługi finansowe i ubezpieczeniowe 3, Meble i sprzęt AGD 2, Maszyny górnicze i budowlane 1, Usługi hotelarskie, restauracyjne i cateringowe 1
Dorobek
Zamówienia według lat
- 2026 13 zamówień 2,6 mln €
- 2025 6 zamówień 1,2 mln €
- 2024 3 zamówienia 979 540 €
- 2023 1 zamówienie 60 450 €
- 50 000 €
- 500 000 €
- największe, 589 996 €
Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- PUGNAT TP 6 kontraktów 2 699 200 €
- CEREG ALPES RHÔNE AUVERGNE 2 kontrakty 347 700 €
- COLAS FRANCE 2 kontrakty 268 255 €
- WESCO 2 kontrakty 1 590 €
- FLOWER EXPLOITATION CAMPINGS 1 kontrakt 14 614 027 €
- GROUPAMA RHONE ALPES AUVERGNE; Groupement Coassurance SMACL ASSURANCES SA/ SMACL Assurances Mutuelle; Groupement SARRE ET MOSELLE SAS/CFDP Assurances 1 kontrakt 676 564 €
- ENTREPRISE PLANTAZ GEORGES ET FILS 1 kontrakt 297 000 €
- SA BRUNO VERGORI ET FILS 1 kontrakt 266 048 €
Udziały w 25 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w czerwiec i wrzesień.
Następna prawdopodobna fala: czerwiec 2027.
- Typowa wartość zamówienia
- 172 815 €
- Mediana ostatnich 24 ogłoszeń z podaną wartością
Na podstawie 23 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Czego się spodziewać po tym zamawiającym
Mierzone w jego głównej branży Roboty budowlane
- Typowy czas oczekiwania na rozstrzygnięcie, liczony od publikacji
- 77 dni
- Typowa cena końcowa wobec opublikowanej wartości szacunkowej
- 0%
Mediany z 16 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży z ostatnich 5 lat. Każda liczba korzysta z tych rozstrzygnięć, które publikują potrzebne jej daty lub kwoty.
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Kto wygrywa jego zamówienia
Umiarkowanie skoncentrowany- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 16
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 42%
- nowi wykonawcy wśród zwycięzców ostatnich 12 miesięcy
- 7 z 8
Na podstawie 24 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach. Nowy: brak zamówienia od tego samego zamawiającego lub na tym samym rynku w dwóch poprzednich latach.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
Udzielony
173 850 €
wartość umowy
Udzielony
306 654 €
wartość umowy
Udzielony
539 702 €
wartość umowy
Udzielony
134 128 €
wartość umowy
Udzielony
171 780 €
wartość umowy
Udzielony
306 654 €
wartość umowy
Udzielony
134 128 €
wartość umowy
Udzielony
173 850 €
wartość umowy
Udzielony
676 564 €
wartość umowy
Udzielony
14 614 027 €
wartość umowy
Udzielony
38 455 €
wartość umowy
Udzielony
589 996 €
wartość umowy