Przejdź do treści
Aperlena

COMMUNE DE ORSAY

Francja Zamawiający Ogłoszenia od 9 cze 2026 do 16 sie 2026

13 ogłoszeń w rejestrze, żadne nie jest teraz otwarte. 13 udzielonych zamówień, łącznie 1,9 mln €.

Główne branże Roboty budowlane 6, Środowisko, ścieki i sprzątanie 1, Usługi naprawcze i konserwacyjne 1, Pozostałe usługi komunalne 1, Sprzęt transportowy i pojazdy 1, Rolnictwo, hodowla i rybołówstwo 1

Dorobek

Zamówienia według lat

  1. 2026 13 zamówień 1,9 mln €
  • 20 000 €
  • 200 000 €
  • największe, 297 818 €

Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.

Powiązania

Kto wygrywa u tego zamawiającego

  1. SAS EHRMANN 2 kontrakty 15% 330 041 €
  2. SOC TRAVAUX PUBLICS ESSONNE 1 kontrakt 7,7% 297 818 €
  3. EFDI 1 kontrakt 7,7% 253 672 €
  4. TRAVAUX BATIMENTS ELECTRICITE SECURITE 1 kontrakt 7,7% 200 275 €
  5. RENOFORS 1 kontrakt 7,7% 184 305 €
  6. PHILIPPE EVRAS 1 kontrakt 7,7% 160 000 €
  7. TOLERIE INDUSTRIELLE DE BREZOLLES 1 kontrakt 7,7% 145 164 €
  8. POSE-ORGANISATION SOL-EXTERIEUR POSE 1 kontrakt 7,7% 108 466 €

Udziały w 13 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.

Praktyka

Jak kupuje

Rytm publikacji

Publikuje najwięcej w lipiec i sierpień.

Następna prawdopodobna fala: lipiec 2027.

Typowa wartość zamówienia
145 164 €
Mediana ostatnich 13 ogłoszeń z podaną wartością

Na podstawie 13 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.

Czego się spodziewać po tym zamawiającym

Mierzone w jego głównej branży Roboty budowlane

Typowa cena końcowa wobec opublikowanej wartości szacunkowej
0%

Mediany z 6 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży z ostatnich 5 lat. Każda liczba korzysta z tych rozstrzygnięć, które publikują potrzebne jej daty lub kwoty.

Najbliższe 90 dni

Co nadchodzi od tego zamawiającego

Zobacz jego prognozę
przetargi zapowiedziane z wyprzedzeniem (ostatnie 6 miesięcy)
0
umowy wracające na rynek w ciągu najbliższych 90 dni
2

Wskaźniki

Zamawiający w liczbach

Kto wygrywa jego zamówienia

Wielu dostawców
liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
12
udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
31%

Na podstawie 13 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.

Rejestr

Przetargi tego zamawiającego

Udzielony

LOT 3: JEUX ET EQUIPEMENT

Francja Maszyny górnicze i budowlane COMMUNE DE ORSAY

108 466 €

wartość umowy

Udzielony

LOT 2: PAYSAGE ET MOBILIER

Francja Roboty budowlane COMMUNE DE ORSAY

85 611 €

wartość umowy

Skróty klawiszowe

Przeglądaj listę bez sięgania po mysz. Skróty nie działają podczas pisania w polu.

j
Następny wynik
k
Poprzedni wynik
Enter
Otwórz wynik
n
Następna strona
p
Poprzednia strona
c
Porównaj ten wynik
s
Dodaj ten wynik do krótkiej listy
o
Otwórz wynik w nowej karcie
x
Odłóż ten wynik
/
Szukaj z każdej strony
Ctrl K
Szukaj z każdej strony
?
Pokaż te skróty
Esc
Zamknij

Spis treści

Zamknij
Zaloguj się

Język