Przejdź do treści
Aperlena

COMMUNE DE LA CLUSAZ

Francja Zamawiający Ogłoszenia od 17 gru 2024 do 5 sie 2026

12 ogłoszeń w rejestrze, żadne nie jest teraz otwarte. 12 udzielonych zamówień, łącznie 5,3 mln €.

Główne branże Roboty budowlane 10, Żywność i napoje 1, Usługi administracji publicznej 1

Dorobek

Zamówienia według lat

  1. 2026 8 zamówień 749 012 €
  2. 2025 3 zamówienia 4,1 mln €
  3. 2024 1 zamówienie 481 126 €
  • 200 000 €
  • 2,0 mln €
  • największe, 3,1 mln €

Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.

Powiązania

Kto wygrywa u tego zamawiającego

  1. SARL LATHUILLE FRERES MACONN 2 kontrakty 17% 240 512 €
  2. GUIDON SARL 2 kontrakty 17% 146 588 €
  3. BARRACHIN B.T.P. 1 kontrakt 8,3% 3 109 976 €
  4. SCHILTE TP 1 kontrakt 8,3% 592 038 €
  5. PERILLAT TRAVAUX PUBLICS 1 kontrakt 8,3% 481 126 €
  6. ENTREPRISE BOCH ET FRERES 1 kontrakt 8,3% 370 262 €
  7. PPLR 1 kontrakt 8,3% 193 890 €
  8. CHALETS VITTUPIER 1 kontrakt 8,3% 64 178 €

Udziały w 12 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.

Praktyka

Jak kupuje

Rytm publikacji

Publikuje najwięcej w sierpień i lipiec.

Następna prawdopodobna fala: lipiec 2027.

Typowa wartość zamówienia
120 256 €
Mediana ostatnich 12 ogłoszeń z podaną wartością

Na podstawie 12 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.

Czego się spodziewać po tym zamawiającym

Mierzone w jego głównej branży Roboty budowlane

Typowa cena końcowa wobec opublikowanej wartości szacunkowej
0%

Mediany z 10 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży z ostatnich 5 lat. Każda liczba korzysta z tych rozstrzygnięć, które publikują potrzebne jej daty lub kwoty.

Wskaźniki

Zamawiający w liczbach

Kto wygrywa jego zamówienia

Umiarkowanie skoncentrowany
liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
10
udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
42%

Na podstawie 12 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.

Rejestr

Przetargi tego zamawiającego

Udzielony

CARRELAGE FAIENCE

Francja Roboty budowlane COMMUNE DE LA CLUSAZ

61 344 €

wartość umowy

Udzielony

RESEAUX SECTEUR BATIEU

Francja Roboty budowlane COMMUNE DE LA CLUSAZ

73 294 €

wartość umowy

Udzielony

RESEAUX SECTEUR ETALE

Francja Roboty budowlane COMMUNE DE LA CLUSAZ

120 256 €

wartość umowy

Udzielony

PLOMBERIE

Francja Roboty budowlane COMMUNE DE LA CLUSAZ

193 890 €

wartość umowy

Udzielony

RESEAUX NEIGE

Francja Żywność i napoje COMMUNE DE LA CLUSAZ

592 038 €

wartość umowy

Udzielony

TERASSEMENT

Francja Roboty budowlane COMMUNE DE LA CLUSAZ

370 262 €

wartość umowy

Skróty klawiszowe

Przeglądaj listę bez sięgania po mysz. Skróty nie działają podczas pisania w polu.

j
Następny wynik
k
Poprzedni wynik
Enter
Otwórz wynik
n
Następna strona
p
Poprzednia strona
c
Porównaj ten wynik
s
Dodaj ten wynik do krótkiej listy
o
Otwórz wynik w nowej karcie
x
Odłóż ten wynik
/
Szukaj z każdej strony
Ctrl K
Szukaj z każdej strony
?
Pokaż te skróty
Esc
Zamknij

Spis treści

Zamknij
Zaloguj się

Język