Zamawiający
Commune de CLUSES
Główne branże
Czego się spodziewać po tym zamawiającym
- 0%
- Typowa cena końcowa wobec opublikowanej wartości szacunkowej
Mediany z 12 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży z ostatnich 5 lat. Każda liczba korzysta z tych rozstrzygnięć, które publikują potrzebne jej daty lub kwoty.
Najczęstsi zwycięzcy
- BUILDING SERVICE 2 kontrakty 659 809 €
- SARL LATHUILLE FRERES MACONN 2 kontrakty 496 869 €
- SOCIETE NOUVELLE ALPAL 1 kontrakt 453 313 €
- ENTREPRISE BENOIT GUYOT 1 kontrakt 299 882 €
- MICHEL POLUGIC AGENCEMENTS 1 kontrakt 201 619 €
Przetargi tego zamawiającego
9 500 000 €
wartość szac.
329 904 €
wartość szac.
248 435 €
wartość szac.
453 313 €
wartość szac.
299 882 €
wartość szac.
201 619 €
wartość szac.
134 681 €
wartość szac.
329 904 €
wartość szac.
248 435 €
wartość szac.
196 488 €
wartość szac.