CINOR
22 ogłoszenia w rejestrze, 2 otwarte teraz. 11 udzielonych zamówień, łącznie 17,1 mln €.
Główne branże Usługi architektoniczne i inżynieryjne 8, Środowisko, ścieki i sprzątanie 4, Usługi finansowe i ubezpieczeniowe 3, Sprzęt transportowy i pojazdy 2, Usługi rolnicze i leśne 2, Usługi transportowe 1
Dorobek
Zamówienia według lat
- 2026 3 zamówienia 378 498 €
- 20 000 €
- 200 000 €
- największe, 378 498 €
- wartość nieopublikowana
Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- LRVP 2 kontrakty
- NICOLLIN RÉUNION 1 kontrakt 11 373 000 €
- SAS NICOLLIN REUNION; VALDERUN 1 kontrakt 2 392 591 €
- VNM TRANSPORTS; STOI 1 kontrakt 2 126 636 €
- SMABTP 1 kontrakt 783 457 €
- INGETEC 1 kontrakt 378 498 €
- NICOTRANS; LOCA BTP KICHENIN 1 kontrakt
- EECA SAS Entreprise Européenne de Chimie Appliquée 1 kontrakt
Udziały w 11 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w lipiec i październik.
Następna prawdopodobna fala: lipiec 2027.
- Typowa wartość zamówienia
- 1 270 000 €
- Mediana ostatnich 9 ogłoszeń z podaną wartością
Na podstawie 22 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Jak prowadzi postępowania
- zwykły termin na oferty
- 33 dni
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 36%
Wartości szacunkowe na podstawie jego postępowań z ostatnich 3 lat, terminy na oferty z ostatnich 2. Przedłużenia terminów tylko tam, gdzie źródło aktualizuje samo ogłoszenie (TED publikuje sprostowania jako osobne ogłoszenia, więc jego zamawiający nie mają żadnych).
Kto wygrywa jego zamówienia
Umiarkowanie skoncentrowany- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 10
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 36%
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 36%
Na podstawie 11 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 0%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
32
dni do końca
1 270 000 €
wartość szac.
Zamknięty
725 000 €
wartość szac.
Zamknięty
725 000 €
wartość szac.
Zamknięty
2 009 000 €
wartość szac.
Udzielony
783 457 €
wartość umowy
Udzielony
11 373 000 €
wartość umowy
Udzielony
2 392 591 €
wartość umowy
Udzielony
6 142 880 €
wartość szac.
Udzielony
6 142 880 €
wartość szac.