Ajuntament d'Abrera
22 ogłoszenia w rejestrze, 4 otwarte teraz. 11 udzielonych zamówień, łącznie 4,9 mln €.
Główne branże Środowisko, ścieki i sprzątanie 8, Roboty budowlane 5, Edukacja i szkolenia 2, Zdrowie i opieka społeczna 2, Sprzęt transportowy i pojazdy 1, Usługi architektoniczne i inżynieryjne 1
Dorobek
Zamówienia według lat
- 2026 2 zamówienia 80 758 €
- 2025 8 zamówień 4,1 mln €
- 100 000 €
- 1,0 mln €
- największe, 1,6 mln €
Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- Procesos Integrales al FMS, SL 1 kontrakt 1 573 526 €
- FCC MEDIO AMBIENTE S.A. 1 kontrakt 1 062 486 €
- Foment del reciclatge, SA 1 kontrakt 645 052 €
- SOCIEDAD ESPAÑOLA DE CONSTRUCCIONES ELÉCTRICAS, S.A. 1 kontrakt 584 779 €
- Sociedad española de Construcciones Eléctricas, SA SL 1 kontrakt 327 675 €
- SERVEIS INTEGRALS DE MANTENIMENT RUBATEC, S.A. 1 kontrakt 203 451 €
- SUARA SERVEIS SCCL 1 kontrakt 203 451 €
- Integracion Social de Minusvalidos SL 1 kontrakt 101 472 €
Udziały w 11 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w październik i wrzesień.
Następna prawdopodobna fala: wrzesień 2027.
- Typowa wartość zamówienia
- 254 720 €
- Mediana ostatnich 20 ogłoszeń z podaną wartością
Na podstawie 22 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Czego się spodziewać po tym zamawiającym
Mierzone w jego głównej branży Środowisko, ścieki i sprzątanie
- Typowa cena końcowa wobec opublikowanej wartości szacunkowej
- -54.4%
Mediany z 5 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży z ostatnich 5 lat. Każda liczba korzysta z tych rozstrzygnięć, które publikują potrzebne jej daty lub kwoty.
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Jak prowadzi postępowania
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 93%
Wartości szacunkowe na podstawie jego postępowań z ostatnich 3 lat, terminy na oferty z ostatnich 2. Przedłużenia terminów tylko tam, gdzie źródło aktualizuje samo ogłoszenie (TED publikuje sprostowania jako osobne ogłoszenia, więc jego zamawiający nie mają żadnych).
Kto wygrywa jego zamówienia
Wielu dostawców- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 11
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 27%
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 93%
Na podstawie 11 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
7
dni do końca
61 886 €
wartość szac.
Zamknięty
182 902 €
wartość szac.
Zamknięty
135 097 €
wartość szac.
Zamknięty
330 559 €
wartość szac.
Zamknięty
645 052 €
wartość szac.
Zamknięty
1 926 028 €
wartość szac.
Udzielony
645 052 €
wartość umowy
Udzielony
1 062 486 €
wartość umowy
Udzielony
1 573 526 €
wartość umowy
Udzielony
584 779 €
wartość umowy
Udzielony
203 451 €
wartość umowy