Vai al contenuto
Aperlena

Acquisto di un sistema SIEM

Originale Zakup systemu SIEM

Chiusa Bando di gara
Segui questa gara

Ti scriviamo se cambia la scadenza o esce una rettifica. Gratis. Accedi

  1. Pubblicata
  2. Scadenza aperta 10 giorni
  3. Aggiudicata

Sintesi

Sintesi generata automaticamente

Il Comune di Dlugosiodlo, un ente del governo locale situato nella regione Mazowieckie in Polonia, pubblica questa gara pubblica per l'acquisto di un sistema SIEM (gestione delle informazioni e degli eventi di sicurezza). L'acquisto fa parte del progetto Cyberbezpieczny Samorzad ed e cofinanziato dall'Unione Europea. L'acquirente gestisce la procedura in modo indipendente. L'avviso originale e stato pubblicato il 17 luglio 2026 con il numero 2026/BZP 00348770. Si tratta di un contratto di fornitura. Il valore stimato e la scadenza per la presentazione non sono specificati in questo avviso. Tutti i fornitori interessati possono partecipare alla gara.

Descrizione

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00348770 z dnia 2026-07-17 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup systemu SIEM SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długosiodło 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668114 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 2 1.5.2.) Miejscowość: Długosiodło 1.5.3.) Kod pocztowy: 07-210 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki 1.5.7.) Numer telefonu: +48 29 64 23 650 1.5.8.) Numer faksu: +48 29 74 12 526 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@dlugosiodlo.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.dlugosiodlo.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup systemu SIEM 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d5cd125-983a-4856-8f2c-88732188dac8 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348770 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005836/03/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.1 Dostawy w ramach projektu "Cyberbezpieczny samorząd" 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.15.) Nazwa projektu lub programu Zadanie jest finansowane w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23. 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://dlugosiodlo.ezamawiajacy.pl 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://dlugosiodlo.ezamawiajacy.pl 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1) W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się za pośrednictwem Platformy zakupowej znajdującej się pod adresem: https://dlugosiodlo.ezamawiajacy.pl poprzez kafelek „Wiadomości” kierujący do modułu korespondencji lub poczty elektronicznej t.orlowski@dlugosiodlo.pl 2) Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub informacje, które wpłyną do Zamawiającego, uważa się za dokumenty złożone w terminie, jeśli ich czytelna treść dotrze do Zamawiającego przed upływem tego terminu. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przekazywanych na adres e-mail Zamawiającego przyjmuje się datę dostarczenia wiadomości na adres e-mail Zamawiającego. W przypadku skorzystania z Platformy za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich złożenia/wysłania na Platformie. 3) Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi założyć darmowe konto na Platformie zakupowej. Zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na subdomenie Gminy Długosiodło: https://dlugosiodlo.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl. Wykonawca po wybraniu opcji „Przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl, gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując kroki procesu rejestracyjnego; podaje adres e-mail, ustanawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje regulamin, klika polecenie „Zarejestruj się”. 4) Po założeniu konta Wykonawca ma możliwość złożenia Oferty w postępowaniu. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej. Za datę przekazania zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich wysłania poprzez kafelek „Wiadomości” kierujący do modułu korespondencji. 5) Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformaty

Fonte ufficiale

Fonte: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica sempre i dettagli nell'avviso ufficiale.

Ultima verifica su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 1 mese fa

Documenti su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polacco) offerte presentate tramite e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Altro da questo committente

Profilo completo del committente

1 gara aperta in questo momento

Aggiudicazioni recenti

Gare simili

Contesto di mercato

Gara aperta media · Software e sistemi informatici
57.154.737 €
2.485 aperte ora in Europa
Storico della stazione appaltante su Aperlena
24 avvisi tracciati · 12 aggiudicati
521.654 € in contratti aggiudicati

Non perderti nessuna gara come questa

Ricevi un'email per le nuove gare: Software e sistemi informatici · Polonia. Gratis.

Crea il mio avviso