New · Slovenija - Aparati za odkrivanje in analizo - Nabava sistema za razvoj in karakterizacijo funkcionalnih premazov za tekstilije Slovenia Laboratory & precision equipment UNIVERZA V MARIBORU Fakulteta za strojništvo Seen 35 days left 5 Oct 2026
New · Slovenija - Aparati za odkrivanje in analizo - Nakup sistema sekvenciranja nove generacije na osnovi polprevodniške tehnologije z vzdrževanj... Slovenia Laboratory & precision equipment UNIVERZA V LJUBLJANI, MEDICINSKA FAKULTETA Seen 35 days left 5 Oct 2026
Slovenija - Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) - Laboratorijsko pohištvo in digestoriji Slovenia Laboratory & precision equipment Kemijski inštitut Seen 28 days left 28 Sep 2026
Slovenija - Stroji in aparati za preskušanje in merjenje - Nabava sistema za preizkušanje električnih strojev, pogonov in komponent v klimat... Slovenia Laboratory & precision equipment UNIVERZA V MARIBORU Fakulteta za elektrotehniko, računalništ... Seen 30 days left 30 Sep 2026
Slovenija - Osciloskopi - Visokozmogljiv osciloskop z možnostjo prikazovanja v stvarnem času Slovenia Laboratory & precision equipment UNIVERZA V MARIBORU Fakulteta za elektrotehniko, računalništ... Seen 29 days left 29 Sep 2026
Slovenija - Merilni instrumenti - Visokofrekvenčna merilna komora Slovenia Laboratory & precision equipment UNIVERZA V MARIBORU Fakulteta za elektrotehniko, računalništ... Seen 29 days left 29 Sep 2026
Slovenija - Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) - Ureditev prostorov in dobava opreme za zdravljenje Alzheimerjeve bolez... Slovenia Laboratory & precision equipment UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER MARIBOR; URAD REPUBLIKE SLOVEN... Seen 21 days left 21 Sep 2026
Slovenija - Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) - Sistem za molekularne analize (ponovitev) Slovenia Laboratory & precision equipment SPLOŠNA BOLNIŠNICA DR. FRANCA DERGANCA Nova Gorica Seen 25 days left 25 Sep 2026
Slovenija - Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) - EX-visokotlačni visokotemperaturni šaržni reaktorji do 350 L Slovenia Laboratory & precision equipment Kemijski inštitut Seen 14 days left 14 Sep 2026
Slovenija - Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) - UPORABA IN IZVAJANJE RAZISKAV NA OPREMI Slovenia Laboratory & precision equipment Institut »Jožef Stefan« Seen 11 days left 11 Sep 2026
Slovenija - Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) - Nakup in dobava optične pincete za raziskave na živih celicah Slovenia Laboratory & precision equipment UNIVERZA V LJUBLJANI, MEDICINSKA FAKULTETA Seen 15 days left 15 Sep 2026
Slovenija - Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) - ENOVIT ANALITSKI SISTEM ZA BIOKEMIJO IN IMUNOKEMIJO Slovenia Laboratory & precision equipment ZDRAVSTVENI DOM Osnovno varstvo Nova Gorica Seen 21 days left 21 Sep 2026
Slovenija - Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) - DOBAVA AVTOMATIZIRANEGA SISTEMA ZA PRIPRAVO IN AVTOMATSKO OBDELAVO MIK... Slovenia Laboratory & precision equipment NACIONALNI LABORATORIJ ZA ZDRAVJE, OKOLJE IN HRANO Seen 4 days left 4 Sep 2026
Slovenija - Oprema za rentgensko kontrolo - Nakup in dobava novega računalniškega tomografskega (CT) merilnega sistema z dvema rentgenskima... Slovenia Laboratory & precision equipment UNIVERZA V LJUBLJANI, FAKULTETA ZA STROJNIŠTVO Seen 7 days left 7 Sep 2026 €1,040,000
Slovenija - Aparati za preverjanje in preskušanje - JAVNO NAROČILO ZA NAKUP SISTEMOV ZA ODKRIVANJE IN IDENTIFIKACIJO PREPOVEDANIH DROG, ZDRA... Slovenia Laboratory & precision equipment MINISTRSTVO ZA PRAVOSODJE UPRAVA RS ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH... Seen 1 day left 1 Sep 2026 €168,000
Slovenija - Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) - Dinamični nabavni sistem za nabavo merilne opreme in učnih eksperiment... Slovenia Laboratory & precision equipment UNIVERZA V LJUBLJANI, FAKULTETA ZA MATEMATIKO IN FIZIKO Seen €408,350 est. value