New · Hrvatska - Telekomunikacijske usluge - ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI Croatia Postal & telecommunications services GRAD ZAGREB; GRADSKA PLINARA ZAGREB d.o.o.; GRADSKA PLINARA... Seen 11 days left 11 Sep 2026 €3,015,330
Hrvatska - Telekomunikacijske usluge - ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA Croatia Postal & telecommunications services Središnji državni ured za središnju javnu nabavu; Sveučilišt... Seen 29 days left 29 Sep 2026 €7,205,000
Hrvatska - Telekomunikacijske usluge - ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA Croatia Postal & telecommunications services Središnji državni ured za središnju javnu nabavu; Sveučilišt... Seen 28 days left 28 Sep 2026 €7,205,000
Hrvatska - Telekomunikacijske usluge - ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI Croatia Postal & telecommunications services GRAD ZAGREB; GRADSKA PLINARA ZAGREB d.o.o.; GRADSKA PLINARA... Seen 4 days left 4 Sep 2026 €3,015,330
Hrvatska - Telekomunikacijske usluge - ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI Croatia Postal & telecommunications services GRAD ZAGREB; GRADSKA PLINARA ZAGREB d.o.o.; GRADSKA PLINARA... Seen 1 day left 1 Sep 2026 €3,015,330
Hrvatska - Telekomunikacijske usluge - Elektroničke komunikacijske usluge i oprema u pokretnoj i nepokretnoj mreži Croatia Postal & telecommunications services Hrvatski zavod za socijalni rad Seen 9 days left 9 Sep 2026 €490,000
Hrvatska - Telekomunikacijske usluge, osim usluga telefonije i prijenosa podataka - Najam govornih usluga u privatnoj DMR radijskoj mreži Croatia Postal & telecommunications services HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o. Seen 7 days left 7 Sep 2026 €915,283
Hrvatska - Poštanske usluge - USLUGA DISTRIBUCIJE POŠILJKI Croatia Postal & telecommunications services Hrvatske autoceste d.o.o. Seen 3 days left 4 Sep 2026 €29,700,000