New · ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΕΡΓΟΥ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΝΕΜΕΑΣ Greece Construction work ΔΗΜΟΣ ΝΕΜΕΑΣ Seen 29 days left 30 Sep 2026 €115,529
New · ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΝΕΜΕΑΣ Greece Construction work ΔΗΜΟΣ ΝΕΜΕΑΣ Seen 29 days left 30 Sep 2026 €115,529
New · ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΝΕΜΕΑΣ Greece Construction work ΔΗΜΟΣ ΝΕΜΕΑΣ Seen 29 days left 30 Sep 2026 €115,529
New · Πρόσκλ.υποβ. προσφοράς"ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝ. B΄ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ" Greece Construction work ΔΗΜΟΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Seen 7 days left 8 Sep 2026 €15,000
New · ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΛΗΨΗΣ ΠΥΡΚΑΓΙΩΝ ΣΤΟΝ ΠΡΙΒΑΛΛΟΝΤΑ ΧΩΡΟ ΤΟΥ Κ.Ε.Σ. ΓΙΑ 12 ΜΗΝΕΣ Greece Construction work ΚΑΥΤΑΝΤΖΟΓΛΕΙΟ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Seen 6 days left 8 Sep 2026 €29,400
New · ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΧΩΡΟΥ ΕΤΗΣΙΑΣ ΕΜΠΟΡΟΠΑΝΗΓΥΡΗΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Greece Construction work ΔΗΜΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΝΗΣ Seen 6 days left 8 Sep 2026 €11,885
New · Προμήθεια, εγκατάσταση και θέση σε λειτουργία συστήματος πυρανίχνευσης στο Δημοτικό Σχολείο Άνω Μερά Greece Construction work ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΟΝΟΥ Seen 8 days left 10 Sep 2026 €2,150
New · Πρόσκλ.υποβ. προσφοράς"ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝ. Α΄ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ" Greece Construction work ΔΗΜΟΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Seen 7 days left 8 Sep 2026 €15,000
New · Προσκληση για την κατασκευή, διακόσμηση, εξοπλισμό, αποξήλωση και απομάκρυνση από τον εκθεσιακό χώρο Greece Construction work ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ CYCKLING GREECE Seen 4 days left 5 Sep 2026 €15,000
New · ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ DOMAIN & ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ MICROSOFT OFFICE Greece Construction work ΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Seen 5 days left 7 Sep 2026 €3,500
New · Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την μίσθωση επίγειου μέσου για την έκτακτη επιθεώρηση γέφυρας Greece Construction work ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Seen 5 days left 7 Sep 2026 €3,226
New · ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΟΥΒΑΛΑ ΑΡΚΙΤΣΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΟΚΡΩΝ Greece Construction work ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ Seen 5 days left 7 Sep 2026 €5,500
New · Εργασίες καθαρισμού δικτύου αεραγωγών ΚΚΜ5 Διωρόφου Τμήματος Κεντρικού Κτιρίου και ΚΚΜ10 Greece Construction work ΠΕΡ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 'ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ' Seen 9 days left 10 Sep 2026 €8,871
New · ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ «ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΦΥΣΗΤΗΡΩΝ ΕΕΛ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ (ΜΟ Greece Construction work ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Seen 7 days left 8 Sep 2026 €2,373
New · ANOIXTH ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΥΔΡΟΡΡΟΩΝ Greece Construction work ΔΗΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Seen 7 days left 8 Sep 2026 €2,015
New · Συντήρηση-Επισκευή του Κεντρικού Όρχου Οχημάτων στο Στρδο «ΠΑΠΑΓΟΥ» Greece Construction work ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ Seen 3 days left 5 Sep 2026 €36,836
New · ANOIXTH ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΩΝ Greece Construction work ΔΗΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Seen 7 days left 8 Sep 2026 €2,415
New · ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΧΑΡΩΝ ΑΠΟΡΡΟΗΣ ΟΜΒΡΙΩΝ ΥΔΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ 5x5 ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΟΚΡΩΝ Greece Construction work ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ Seen 5 days left 7 Sep 2026 €1,492
New · Ασφαλτόστρωση οδού και αποκατάσταση τεχνικών Δ.Κ. Θεσπρωτικού Greece Construction work ΔΗΜΟΣ ΖΗΡΟΥ Seen 24 days left 25 Sep 2026 €225,806
New · Υπηρεσίες καθαρισμού και παρακολούθησης των αντλιοστασίων αποχέτευσης και εγκα ταστάσεων επεξεργασία Greece Construction work ΔΗΜΟΣ ΣΙΦΝΟΥ Seen 6 days left 7 Sep 2026 €30,000