Skip to content
Aperlena.com

„Zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych”

Open Contract notice 2 days left
Watch this tender

We email you if the deadline moves or a correction is published. Free. Log in

  1. Published
  2. Today
  3. Deadline open for 12 days
  4. Awarded

Description

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401753 z dnia 2026-08-21 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy „Zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych” SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PERZÓW 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855200 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Perzów 78 1.5.2.) Miejscowość: Perzów 1.5.3.) Kod pocztowy: 63-642 1.5.4.) Województwo: wielkopolskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski 1.5.7.) Numer telefonu: 627861060 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@perzow.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.perzow.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: „Zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych” 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c082b035-5d2e-41ff-8bcd-beb9e16d43db 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401753 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016270/04/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.1 Zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c082b035-5d2e-41ff-8bcd-beb9e16d43db 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, dostępnej pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. Postępowania prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej Składanie ofert następuje za pośrednictwem platformy zakupowej, dostępnej pod adresem internetowym: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-c082b035-5d2e-41ff-8bcd-beb9e16d43db 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia. Szczegóły dotyczące wymagań technicznych opisane w SWZ 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w Urzędzie Gminy Perzów jest: Wójt Gminy Perzów, 2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Perzów, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pomocą adresu e-mail: iod@perzow.pl lub pisemnie: Perzów 78, 63-642 Perzów. 3. Administrator danych osobowych przetwarza Pani/Pana dane osobowe na podstawie złożonej oferty oraz ewentualnie zawartej umowy. 4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na potrzeby prowadzonego postępowania oraz w celu realizacji ewentualnie zawartej umowy, wskazanej w pkt 3. 5. W związku z przetwarzaniem danych w celu, o którym mowa w pkt 4, odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być: 1) organy władzy publicznej oraz podmioty wykonujące zadania publiczne lub działające na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów powszechnie obowiązującego prawa, 2) inne podmioty, które na podstawie stosownych umów podpisanych z Gminą Perzów, przetwarzają dane osobowe dla

Official source

Source: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Always verify details on the official notice.

Last verified against Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 1 week ago

Documents on Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polish) bids submitted through e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

More from this buyer

Full buyer profile

Recent awards