Skip to content
Aperlena

„Zakup równiarki drogowej”

Awarded Contract award No deadline published
Watch this tender

We email you if the deadline moves or a correction is published. Free. Log in

  1. Published
  2. Awarded pending

Description

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy „Zakup równiarki drogowej” SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIERCZE 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378491 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Kolejowa 2 1.5.2.) Miejscowość: Świercze 1.5.3.) Kod pocztowy: 06-150 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@swiercze.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://swiercze.biuletyn.net/ 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-70904f5c-d4a3-48dd-8ce1-2a2d52e89c25 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: „Zakup równiarki drogowej” 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70904f5c-d4a3-48dd-8ce1-2a2d52e89c25 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00152891 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-12 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031288/01/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.2 Zakup równiarki drogowej 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00140351 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup równiarki drogowej. 4.5.3.) Główny kod CPV: 43221000-8 - Równiarki drogowe SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem 5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy 5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania: Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. 2026-03-12 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Official source

Source: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Always verify details on the official notice.

Last verified against Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 1 month ago

Documents on Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polish) bids submitted through e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

More from this buyer

Full buyer profile

Recent awards