Skip to content
Aperlena

Purchase of access to the Legal Information System

Original Zakup dostępu do Systemu Informacji Prawnej

Closed Contract notice
Watch this tender

We email you if the deadline moves or a correction is published. Free. Log in

  1. Published
  2. Deadline open for 14 days
  3. Awarded pending

Summary

Machine-generated summary

The Ministry of the Interior and Administration in Warsaw is procuring access to a Legal Information System. The buyer is a public authority acting independently as part of central government administration. This is a public tender for supplies, announced on 13 July 2026 under notice number 2026/BZP 00340079. The procurement is conducted using the basic procedure based on article 275 point 1. The tender is not restricted to specific economic operators and is not related to social services. No estimated financial value or submission deadline is provided in the tender notice. All interested suppliers can participate.

Description

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340079 z dnia 2026-07-13 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup dostępu do Systemu Informacji Prawnej SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012293240 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Batorego 5 1.5.2.) Miejscowość: Warszawa 1.5.3.) Kod pocztowy: 02-591 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mswia.gov.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/mswia 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup dostępu do Systemu Informacji Prawnej 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40d57595-7d13-41e0-8609-ad02cfa18892 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340079 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00140588/05/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.3.16 Zakup dostępu do systemu informacji prawnej 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://zamowienia-mswia.ezamawiajacy.pl/ 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://zamowienia-mswia.ezamawiajacy.pl/ 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1.Komunikacja odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2024 r. poz. 1513) za pośrednictwem Platformy zakupowej https://zamowienia-mswia.ezamawiajacy.pl/. 2.Korzystanie z Platformy jest bezpłatne. 3.Wykonawca przystępując do postępowania akceptuje Regulamin https://oneplace.marketplanet.pl/regulamin i zobowiązuje się go przestrzegać. 4.Sposób korzystania z Platformy jest określa „Instrukcja dla Wykonawcy”: https://zamowieniamswia.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet? MP_module=main&MP_action=publicFilesList&folder=000w&clientName=zamowienia-mswia& 5.Wykonawca w celu złożenia oferty musi posiadać konto na Platformie. 6.Za datę przekazania oferty, wniosków, zawiadomień, dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń oraz innych informacji przyjmuje się datę ich skutecznego złożenia/wysłania na Platformie. 7.Wymagania sprzętowo-aplikacyjne do pracy na Platformie: podłączenie do Internetu: min 512 Kb/s na komputer (zalecane szerokopasmowe łącze internetowe); komputer PC/MAC z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta; wybrana przeglądarka wspierana przez producenta: MS Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub MS Edge. 8.Formaty przesyłanych danych: .pdf, .doc, .docx, .rtf, .xps, .odt. Zaleca się stosowanie formatu .pdf. 9.Do złożenia oferty za pośrednictwem Platformy konieczne jest posiadanie aktualnego kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu zaufanego lub podpisu osobistego. 10.Wymagania sprzętowo-aplikacyjne do złożenia kwalifikowanego podpisu elektronicznego: podłączony/wbudowany do komputera czytnik karty kryptograficznej wydanej przez wystawcę certyfikatu używanego przez Wykonawcę; certyfikat kwalifikowany zainstalowany na komputerze na którym Wykonawca będzie się logował do konta (certyfikat musi być widoczny w magazynie logicznym certyfikatów systemu Windows o nazwie „Osobisty”). 11.Zalecane formaty kwalifikowanego podpisu elektronicznego: dokumenty w formacie .pdf zaleca się podpisywać formatem PAdES; dokumenty w formacie innym niż .pdf zaleca się podpisywać formatem XAdES o typie zewnętrznym. W przypadku wykorzystania formatu podpisu XAdES zewnętrzny Zamawiający wymaga do

Official source

Source: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Always verify details on the official notice.

Last verified against Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 1 month ago

Documents on Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polish) bids submitted through e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

More from this buyer

Full buyer profile

Recent awards