Ελλάδα - Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης - ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Griechenland Architektur- & Ingenieurdienste Ελληνική Εταιρεία Επενδύσεων και Εξωτερικού Εμπορίου Α.Ε. Gesehen 7 Tage übrig 8 Sep 2026 1.200.000 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών - Μ-217 Griechenland Architektur- & Ingenieurdienste Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. Gesehen 45 Tage übrig 16 Okt 2026 9.312.230 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες τεχνικής επιθεώρησης - Παροχή Εξειδικευμένων Επιστημονικών Υπηρεσιών για τη Διενέργεια Επιθεωρήσεων και Ελέγχου Ποιότητας... Griechenland Architektur- & Ingenieurdienste Διαχειριστής Ελληνικού Δικτύου Διανομής Ηλεκτρικής Ενέργειας... Gesehen 13 Tage übrig 14 Sep 2026 2.413.350 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες υγείας και ασφάλειας - Παροχή Εξειδικευμένων Υπηρεσιών Ελέγχων Τήρησης Μέτρων Υγείας και Ασφάλειας σε Συνεργεία Εργολάβων... Griechenland Architektur- & Ingenieurdienste Διαχειριστής Ελληνικού Δικτύου Διανομής Ηλεκτρικής Ενέργειας... Gesehen 13 Tage übrig 14 Sep 2026 13.191.120 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών - Λεπτομερής Σχεδιασμός για τον Αγωγό Υδρογόνου Υψηλής Πίεσης H2DRIA Griechenland Architektur- & Ingenieurdienste ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ (ΔΕΣΦΑ) Α.Ε. Gesehen 13 Tage übrig 14 Sep 2026 8.000.000 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες υγείας και ασφάλειας - Παροχή Συμβουλευτικών Υπηρεσιών για τη Βελτίωση των Συστημάτων Υγείας και Ασφάλειας, Περιβαλλοντικ... Griechenland Architektur- & Ingenieurdienste Διαχειριστής Ελληνικού Δικτύου Διανομής Ηλεκτρικής Ενέργειας... Gesehen 6 Tage übrig 7 Sep 2026 5.000.000 €
ΑΝΕΓΕΡΣΗ ΝΕΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟ 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ Griechenland Architektur- & Ingenieurdienste ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΑΕ Gesehen 20 Tage übrig 21 Sep 2026 4.093.890 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες τεχνικού ελέγχου και δοκιμών - Δ8463 Griechenland Architektur- & Ingenieurdienste ΕΤΑΙΡΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ Α.Ε. (Ε.ΥΔ.Α.... Gesehen 5 Tage übrig 7 Sep 2026 1.686.750 €