Zum Inhalt springen
Aperlena

Zakup usług laboratoryjnych

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Vergeben ausstehend

Beschreibung

Ogłoszenie o wyniku postępowania Usługi Zakup usług laboratoryjnych SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORFANTÓW - ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001008179 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Powstańców Śląskich 8 1.5.2.) Miejscowość: Korfantów 1.5.3.) Kod pocztowy: 48-317 1.5.4.) Województwo: opolskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski 1.5.7.) Numer telefonu: 774343859 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgkim@poczta.fm 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zgkimkorfantow.bip.gov.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: zgkimkorfantow.bip.gov.pl 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność Pobór i uzdatnianie wody SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup usług laboratoryjnych 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85de5790-9167-4e9d-9ee0-382d7fafd4db 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00058790 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-22 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006273/01/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.3.1 Usługi laboratoryjne 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00016727 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: WWK.260.1.2025.DD 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia i Mieszkaniowej w Korfantowie. Zakres rzeczowy obejmuje: • Badania ściek popłuczny - załącznik nr 3 do SWZ • Badania wody - załącznik nr 4 do SWZ • Badania ścieki - załącznik nr 5 do SWZ 4.5.3.) Główny kod CPV: 71900000-7 - Usługi laboratoryjne SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem 5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy 5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania: Gmina Korfantów - Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Korfantowie unieważnia postępowanie z powodu, iż wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie 2026-01-22 Biuletyn Za

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Monat

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

Jüngste Vergaben