Aller au contenu
Aperlena

Zakup usług laboratoryjnych

Attribué Avis d'attribution Aucune date limite publiée
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Attribué en attente

Description

Ogłoszenie o wyniku postępowania Usługi Zakup usług laboratoryjnych SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORFANTÓW - ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001008179 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Powstańców Śląskich 8 1.5.2.) Miejscowość: Korfantów 1.5.3.) Kod pocztowy: 48-317 1.5.4.) Województwo: opolskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski 1.5.7.) Numer telefonu: 774343859 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgkim@poczta.fm 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zgkimkorfantow.bip.gov.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: zgkimkorfantow.bip.gov.pl 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność Pobór i uzdatnianie wody SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup usług laboratoryjnych 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85de5790-9167-4e9d-9ee0-382d7fafd4db 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00058790 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-22 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006273/01/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.3.1 Usługi laboratoryjne 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00016727 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: WWK.260.1.2025.DD 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia i Mieszkaniowej w Korfantowie. Zakres rzeczowy obejmuje: • Badania ściek popłuczny - załącznik nr 3 do SWZ • Badania wody - załącznik nr 4 do SWZ • Badania ścieki - załącznik nr 5 do SWZ 4.5.3.) Główny kod CPV: 71900000-7 - Usługi laboratoryjne SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem 5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy 5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania: Gmina Korfantów - Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Korfantowie unieważnia postępowanie z powodu, iż wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie 2026-01-22 Biuletyn Za

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 1 mois

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Services d'architecture & d'ingénierie
9 191 370 €
15 348 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
9 avis suivis · 5 attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Services d'architecture & d'ingénierie · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte

Raccourcis clavier

Parcourir une liste sans toucher la souris. Les raccourcis restent inactifs pendant la saisie dans un champ.

j
Résultat suivant
k
Résultat précédent
Entrée
Ouvrir le résultat
n
Page suivante
p
Page précédente
c
Comparer ce résultat
s
Ajouter ce résultat à la présélection
/
Aller au champ de recherche
?
Afficher ces raccourcis
Échap
Fermer