Zum Inhalt springen
Aperlena

Zakup samochodu ciężarowego

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Vergeben ausstehend

Beschreibung

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup samochodu ciężarowego SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zielonogórski Zarząd Dróg 1.3.) Oddział zamawiającego: Zamówienia Publiczne 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 97124700700011 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Górzykowo 1 1.5.2.) Miejscowość: Sulechów 1.5.3.) Kod pocztowy: 66-100 1.5.4.) Województwo: lubuskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski 1.5.7.) Numer telefonu: 68 385 95 00 1.5.8.) Numer faksu: 68 385 95 07 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bip.pzzd.zgo.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.pzzd.powiat-zielonogorski.pl/ 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://pzzdgorzykowo.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność realizacja zadań zarządcy dróg SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup samochodu ciężarowego 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0cb7a15-dad4-4341-9e03-e28fe74b127a 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00124109 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-23 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034440/08/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.4 Zakup samochodu ciężarowego 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00444751 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: PZZD.272.36.2025 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.3.) Wartość zamówienia: 177459,02 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu ciężarowego zgodnie z opisem przedmiotu(załącznik nr 3 do SWZ) 2. Samochód ciężarowy musi być fabrycznie nowy w wersji podwójna kabina, przystosowany do przewozu osób oraz ładunków o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: zawiera załącznik nr 3 do SWZ. 4. Nazwy i kody zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 34130000-7 Pojazdy silnikowe do transportu towarów 5. Zamawiający wymaga wniesienie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 6. Zamawiający informuje, że złożenie oferty nie musi być poprzedzone odbyciem wizji lokalnej lub sprawdzeniem dokumentów dotyczących zamówienia jakie znajdują się w dyspozycji Zamawiającego. 4.5.3.) Główny kod CPV: 34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza E

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Monat

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

2 offene Ausschreibungen derzeit

Jüngste Vergaben