Aller au contenu
Aperlena

Zakup samochodu ciężarowego

Attribué Avis d'attribution Aucune date limite publiée
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Attribué en attente

Description

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup samochodu ciężarowego SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zielonogórski Zarząd Dróg 1.3.) Oddział zamawiającego: Zamówienia Publiczne 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 97124700700011 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Górzykowo 1 1.5.2.) Miejscowość: Sulechów 1.5.3.) Kod pocztowy: 66-100 1.5.4.) Województwo: lubuskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski 1.5.7.) Numer telefonu: 68 385 95 00 1.5.8.) Numer faksu: 68 385 95 07 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bip.pzzd.zgo.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.pzzd.powiat-zielonogorski.pl/ 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://pzzdgorzykowo.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność realizacja zadań zarządcy dróg SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup samochodu ciężarowego 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0cb7a15-dad4-4341-9e03-e28fe74b127a 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00124109 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-23 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034440/08/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.4 Zakup samochodu ciężarowego 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00444751 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: PZZD.272.36.2025 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.3.) Wartość zamówienia: 177459,02 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu ciężarowego zgodnie z opisem przedmiotu(załącznik nr 3 do SWZ) 2. Samochód ciężarowy musi być fabrycznie nowy w wersji podwójna kabina, przystosowany do przewozu osób oraz ładunków o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: zawiera załącznik nr 3 do SWZ. 4. Nazwy i kody zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 34130000-7 Pojazdy silnikowe do transportu towarów 5. Zamawiający wymaga wniesienie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 6. Zamawiający informuje, że złożenie oferty nie musi być poprzedzone odbyciem wizji lokalnej lub sprawdzeniem dokumentów dotyczących zamówienia jakie znajdują się w dyspozycji Zamawiającego. 4.5.3.) Główny kod CPV: 34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza E

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 1 mois

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

2 marchés ouverts actuellement

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Équipements de transport & véhicules
28 956 323 €
5 742 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
32 avis suivis · 15 attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Équipements de transport & véhicules · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte

Raccourcis clavier

Parcourir une liste sans toucher la souris. Les raccourcis restent inactifs pendant la saisie dans un champ.

j
Résultat suivant
k
Résultat précédent
Entrée
Ouvrir le résultat
n
Page suivante
p
Page précédente
c
Comparer ce résultat
s
Ajouter ce résultat à la présélection
/
Aller au champ de recherche
?
Afficher ces raccourcis
Échap
Fermer