Zum Inhalt springen
Aperlena

Zakup nabiału

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Vergeben

Beschreibung

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382427 z dnia 2026-08-07 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup nabiału SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Chełmski 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198221 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Plac Niepodległości 1 1.5.2.) Miejscowość: Chełm 1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100 1.5.4.) Województwo: lubelskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatchelmski.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://spchelm.bip.lubelskie.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://zamowienia.powiatchelmski.pl 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup nabiału 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7d23253-ba47-4084-b92a-271b94f7c7df 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382427 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039364/20/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.25 Zakup nabiału dla jednostek organizacyjnych powiatu Chełmskiego 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297426 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: WZP.272.1.33.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak 4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 142857,14 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy Część 1 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup nabiału dla Domu Dziecka w Siedliszczu 4.5.3.) Główny kod CPV: 15530000-2 - Masło 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 15511210-8 - Mleko UHT 15511400-7 - Mleko półtłuste 15512300-3 - Śmietana pełnotłusta 15542100-0 - Ser twarogowy 15542200-1 - Ser miękki 15544000-3 - Ser twardy 15551310-1 - Jogurt bez dodatków substancji smakowych 15551320-4 - Jogurt z dodatkiem substancji smakowych 15881000-7 - Przetwory spożywcze homogenizowane 4.5.5.) Wartość części: 21511,58 PLN Część 2 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup nabiału dla Liceum Ogólnokształcącego im. 27 Wołyńskiej Dywizji Armii Krajowej w Dubience 4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 15551310-1 - Jogurt bez dodatków substancji smakowych 15551320-4 - Jogurt z dodatkiem substancji smakowych 15551500-0 - Maślanka 15530000-2 - Masło 15511400-7 - Mleko półtłuste 15511210-8 - Mleko UHT 15881000-7 - Przetwory spożywcze homogenizowane 15542100-0 - Ser twarogowy 15544000-3 - Ser twardy 15512200-2 - Śmietana tłusta 4.5.5.) Wartość części: 24000,00 PLN Część 3 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup nabiału dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dorohusku 4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 15551310-1 - Jogurt bez dodatków substancji smakowych 15551320-4 - Jogurt z dodatkiem substancji smakowych 15412200-1 - Tłuszcze roślinne 15530000-2 - Masło 15511400-7 - Mleko półtłuste 15511210-8 - Mleko UHT 15542100-0 - Ser twarogowy 15544000-3 - Ser twardy 15542200-1 - Ser miękki 15512200-2 - Śmietana tłusta 4.5.5.) Wartość części: 17029,54 PLN Część 4 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup nabiału dla Domu Pomocy Społecznej w Rejowcu 4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 15551000-5 - Jogurt i pozostałe przefermentowane przetwory mleczne 15511100-4 - Mleko pasteryzowane 15544000-3 - Ser twardy 15542100-0 - Ser twarogowy 15881000-7 - Przetwory spożywcze homogenizowane 15542200-1 - Ser miękki 15530000-2 - Masło 15512000-0 - Śmietana 4.5.5.) Wartość części: 52404,59 PLN Część 5 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup nabiału dla Domu Pomocy Społecznej w Nowinach 4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 15511400-7 - Mleko półtłuste 15512200-2 - Śmietana tłusta 15542100-0 - Ser twarogowy 15542200-1 - Ser miękki 15544000-3 - Ser twardy 15551310-1 - Jogurt bez dodatków substancji smakowych 15551320-4 - Jogurt z dodatkiem subst

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 3 Wochen

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

2 offene Ausschreibungen derzeit

Jüngste Vergaben