Przejdź do treści
Aperlena

Zakup nabiału

Udzielony Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia Nie opublikowano terminu
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Opublikowano
  2. Udzielony

Opis

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382427 z dnia 2026-08-07 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup nabiału SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Chełmski 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198221 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Plac Niepodległości 1 1.5.2.) Miejscowość: Chełm 1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100 1.5.4.) Województwo: lubelskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatchelmski.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://spchelm.bip.lubelskie.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://zamowienia.powiatchelmski.pl 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup nabiału 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7d23253-ba47-4084-b92a-271b94f7c7df 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382427 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039364/20/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.25 Zakup nabiału dla jednostek organizacyjnych powiatu Chełmskiego 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297426 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: WZP.272.1.33.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak 4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 142857,14 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy Część 1 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup nabiału dla Domu Dziecka w Siedliszczu 4.5.3.) Główny kod CPV: 15530000-2 - Masło 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 15511210-8 - Mleko UHT 15511400-7 - Mleko półtłuste 15512300-3 - Śmietana pełnotłusta 15542100-0 - Ser twarogowy 15542200-1 - Ser miękki 15544000-3 - Ser twardy 15551310-1 - Jogurt bez dodatków substancji smakowych 15551320-4 - Jogurt z dodatkiem substancji smakowych 15881000-7 - Przetwory spożywcze homogenizowane 4.5.5.) Wartość części: 21511,58 PLN Część 2 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup nabiału dla Liceum Ogólnokształcącego im. 27 Wołyńskiej Dywizji Armii Krajowej w Dubience 4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 15551310-1 - Jogurt bez dodatków substancji smakowych 15551320-4 - Jogurt z dodatkiem substancji smakowych 15551500-0 - Maślanka 15530000-2 - Masło 15511400-7 - Mleko półtłuste 15511210-8 - Mleko UHT 15881000-7 - Przetwory spożywcze homogenizowane 15542100-0 - Ser twarogowy 15544000-3 - Ser twardy 15512200-2 - Śmietana tłusta 4.5.5.) Wartość części: 24000,00 PLN Część 3 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup nabiału dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dorohusku 4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 15551310-1 - Jogurt bez dodatków substancji smakowych 15551320-4 - Jogurt z dodatkiem substancji smakowych 15412200-1 - Tłuszcze roślinne 15530000-2 - Masło 15511400-7 - Mleko półtłuste 15511210-8 - Mleko UHT 15542100-0 - Ser twarogowy 15544000-3 - Ser twardy 15542200-1 - Ser miękki 15512200-2 - Śmietana tłusta 4.5.5.) Wartość części: 17029,54 PLN Część 4 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup nabiału dla Domu Pomocy Społecznej w Rejowcu 4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 15551000-5 - Jogurt i pozostałe przefermentowane przetwory mleczne 15511100-4 - Mleko pasteryzowane 15544000-3 - Ser twardy 15542100-0 - Ser twarogowy 15881000-7 - Przetwory spożywcze homogenizowane 15542200-1 - Ser miękki 15530000-2 - Masło 15512000-0 - Śmietana 4.5.5.) Wartość części: 52404,59 PLN Część 5 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup nabiału dla Domu Pomocy Społecznej w Nowinach 4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 15511400-7 - Mleko półtłuste 15512200-2 - Śmietana tłusta 15542100-0 - Ser twarogowy 15542200-1 - Ser miękki 15544000-3 - Ser twardy 15551310-1 - Jogurt bez dodatków substancji smakowych 15551320-4 - Jogurt z dodatkiem subst

Oficjalne źródło

Źródło: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 3 tygodnie temu

Dokumenty w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polski) oferty składane przez e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

2 otwarte przetargi w tej chwili

Ostatnie udzielenia