Zum Inhalt springen
Aperlena

Kauf eines Traktors

Original Zakup ciągnika

Offen Auftragsbekanntmachung Noch 1 Tag
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Heute
  3. Frist 9 Tage offen
  4. Vergeben ausstehend

Zusammenfassung

Maschinell erstellte Zusammenfassung

Das Amt der Stadt und Gemeinde Miedzylesie, pl. Wolnosci 1, 57-530 Miedzylesie, Woiwodschaft Niederschlesien, Polen (NUTS PL517), kauft einen Traktor. Der Vertrag ist ein oeffentlicher Lieferauftrag, der im Basisverfahren gemaess Artikel 275 Punkt 1 des polnischen Vergabegesetzes vergeben wird. Ein geschaetzter Wert oder eine Angebotsfrist sind in der Bekanntmachung nicht angegeben. Grundsatzlich koennen alle Bieter mitmachen, da die Einschraenkung nach Artikel 94 nicht gilt. Das Verfahren wird auf der Plattform platformazakupowa.pl/pn/miedzylesi abgewickelt. Der Auftrag wird nicht mit EU-Mitteln kofinanziert. Kontakt: urzad@miedzylesie.pl.

Beschreibung

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407215 z dnia 2026-08-26 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup ciągnika SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIASTA I GMINY W MIĘDZYLESIU 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000530620 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: pl. Wolności 1 1.5.2.) Miejscowość: Międzylesie 1.5.3.) Kod pocztowy: 57-530 1.5.4.) Województwo: dolnośląskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miedzylesie.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miedzylesie.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup ciągnika 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61c07baf-eae9-408a-a73b-ad6caaf1637e 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407215 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035663/08/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.1 Zakup ciągnika 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/miedzylesie 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/miedzylesie 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Sposób komunikacji oraz wyjaśnienia do SWZ zostały zapisane w rozdziale XII i XIII SWZ 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Burmistrz Miasta i Gminy Międzylesie z siedzibą w Międzylesiu, Plac Wolności 1 2. W sprawach związanych z ochroną Państwa danych osobowych proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pomocą adresu e-mail: iod@efigo.pl. 3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu prowadzenia przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz zawarcia umowy, a podstawą prawną ich przetwarzania jest obowiązek prawny stosowania sformalizowanych procedur udzielania zamówień publicznych spoczywający na Zamawiającym- w oparciu o przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej uPzp - tekst jedn. Dz. U. 2026 poz. 793) oraz aktów wykonawczych do uPzp. 4. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 uPzp. 5. Państwa dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 uPzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy. W przypadku projektów dofinansowanych z budżetu Unii Europejskiej - okres przetwarzania wynikał będzie z zasad określonych w Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków. 6. Obowiązek podania przez Państwa danych osobowych bezpośrednio Państwa dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach uPzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z uPzp. 7. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą podlegały profilowaniu, stosowanie do art. 22 RODO. 8. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy Gminy Międzylesie oraz Open Nexus Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Bolesława Krzywoustego 3. 9. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych jesteście Państwo upr

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 6 Tagen

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

Jüngste Vergaben