Aller au contenu
Aperlena

Achat d'un tracteur

Original Zakup ciągnika

Clôturé Avis de marché
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Date limite ouvert 9 jours
  3. Attribué en attente

Résumé

Résumé généré automatiquement

Le Bureau de la ville et de la commune de Miedzylesie, pl. Wolnosci 1, 57-530 Miedzylesie, voivodie de Basse-Silesie, Pologne (NUTS PL517), achete un tracteur. Il s'agit d'un marche public de fournitures passe en procedure de base conformement a l'article 275 point 1 de la loi polonaise sur les marches publics. Aucune valeur estimee ni date limite de remise des offres n'est indiquee dans l'avis. La participation est ouverte aux soumissionnaires en general, la restriction de l'article 94 ne s'appliquant pas. La procedure est publiee sur platformazakupowa.pl/pn/miedzylesi. Le marche n'est pas cofinance par des fonds europeens. Contact : urzad@miedzylesie.pl.

Description

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407215 z dnia 2026-08-26 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup ciągnika SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIASTA I GMINY W MIĘDZYLESIU 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000530620 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: pl. Wolności 1 1.5.2.) Miejscowość: Międzylesie 1.5.3.) Kod pocztowy: 57-530 1.5.4.) Województwo: dolnośląskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miedzylesie.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miedzylesie.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup ciągnika 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61c07baf-eae9-408a-a73b-ad6caaf1637e 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407215 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035663/08/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.1 Zakup ciągnika 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/miedzylesie 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/miedzylesie 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Sposób komunikacji oraz wyjaśnienia do SWZ zostały zapisane w rozdziale XII i XIII SWZ 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Burmistrz Miasta i Gminy Międzylesie z siedzibą w Międzylesiu, Plac Wolności 1 2. W sprawach związanych z ochroną Państwa danych osobowych proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pomocą adresu e-mail: iod@efigo.pl. 3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu prowadzenia przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz zawarcia umowy, a podstawą prawną ich przetwarzania jest obowiązek prawny stosowania sformalizowanych procedur udzielania zamówień publicznych spoczywający na Zamawiającym- w oparciu o przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej uPzp - tekst jedn. Dz. U. 2026 poz. 793) oraz aktów wykonawczych do uPzp. 4. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 uPzp. 5. Państwa dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 uPzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy. W przypadku projektów dofinansowanych z budżetu Unii Europejskiej - okres przetwarzania wynikał będzie z zasad określonych w Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków. 6. Obowiązek podania przez Państwa danych osobowych bezpośrednio Państwa dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach uPzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z uPzp. 7. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą podlegały profilowaniu, stosowanie do art. 22 RODO. 8. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy Gminy Międzylesie oraz Open Nexus Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Bolesława Krzywoustego 3. 9. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych jesteście Państwo upr

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 1 semaine

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Machines agricoles
3 417 076 €
331 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
34 avis suivis · 16 attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Machines agricoles · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte