Dostawa preparatu na bazie srodka czyszczacego zawierajacego co najmniej trzy enzymy (proteaze, lipaze i amylaze) oraz srodki powierzchniowo... Włochy Sprzęt medyczny i farmaceutyki ASST DI BERGAMO EST Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 4 960 €
Dostawa leku GLUKOZA (DEKSTROZA) ROZTWÓR DO INIEKCJI 33% AMPUŁO-STRZYKAWKA 10ML Włochy Sprzęt medyczny i farmaceutyki ASST DI BERGAMO EST Obejrzane 3 dni do końca 8 wrz 2026 960 €
Dostawa 8 wag do ważenia noworodków dla przychodni konsultacyjnych ASST Bergamo Est Włochy Sprzęt medyczny i farmaceutyki ASST DI BERGAMO EST Obejrzane 5 dni do końca 10 wrz 2026 3 650 €
Przyjęcie cenników na dostawę urządzeń do atraumatycznego transferu i przemieszczania pacjentów na okres trzyletni 2026-2027-2028 Włochy Sprzęt medyczny i farmaceutyki ASST DI BERGAMO EST Obejrzane 6 dni do końca 11 wrz 2026 10 000 €
Szczegolne zamowienie na mostkowe dostawe leku Duodopa (foslewodopa/foskarbidopa) roztwor do infuzji 2400g+120mg/10ml fiolka jednodawkowa, n... Włochy Sprzęt medyczny i farmaceutyki ASST DI BERGAMO EST Obejrzane 3 dni do końca 8 wrz 2026 139 870 €
Dostawa asparaginianu potasu (zagraniczny) 1 meq/ml, ampolki 10 ml Włochy Sprzęt medyczny i farmaceutyki ASST DI BERGAMO EST Obejrzane 9 dni do końca 14 wrz 2026 4 845 €
Dostawa pomostowa biosimilaru golimumab 50 mg roztwor do wstrzykiwan we wstrzykiwaczu napeenionym 0,5 ml przez okres 12 miesiecy Włochy Sprzęt medyczny i farmaceutyki ASST DI BERGAMO EST Obejrzane 3 dni do końca 8 wrz 2026 39 900 €
Procedura otwarta na powierzenie robót realizacji obszarów uzupełniających dla budowy Casa della Comunità w Seriate, ASST Bergamo Est, w ram... Włochy Roboty budowlane ASST DI BERGAMO EST Obejrzane 10 dni do końca 15 wrz 2026 1 025 809 €
Servizi sanitari e di sicurezza - PROCEDURA APERTA TELEMATICA PER L'ACQUISIZIONE DEL SERVIZIO DI SORVEGLIANZA SANITARIA E DELLE PRESTAZIONI... Włochy Usługi architektoniczne i inżynieryjne ASST DI BERGAMO EST Obejrzane 27 dni do końca 2 paź 2026 3 987 500 €