Wydatki na usługi sprzątania (Zarządzanie nieszkodliwymi stałymi odpadami komunalnymi) Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Obejrzane 18 dni do końca 23 wrz 2026 30 000 €
Επαναληπτική Διακήρυξη ηλ.διαγ. επιλογής αναδόχου του έργου:Δημιουργία μονάδας προσχολικής εκπαίδευσ Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Zmiana przedmiotu Obejrzane 31 dni do końca 6 paź 2026 2 500 000 €
Ορθή επανάληψη Περίληψης διακήρυξης για την επιλογή αναδόχου ανάθεσης του έργου:Δημιουργία μονάδας π Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Zmiana przedmiotu Obejrzane 31 dni do końca 6 paź 2026 2 500 000 €
Otwarte postępowanie na wybór wykonawcy projektu 'UTWORZENIE JEDNOSTKI EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ' Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Obejrzane 16 dni do końca 21 wrz 2026 2 500 000 €
Podsumowanie ogłoszenia: otwarty postępowanie na wybór wykonawcy projektu UTWORZENIE PLACÓWKI PRZEDSZKOLNEJ Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Obejrzane 16 dni do końca 21 wrz 2026 2 500 000 €
Ogłoszenie 'Wydatki na usługi zdrowotne' (Usługi opieki weterynaryjnej) na lata 2026, 2027 i 2028 Grecja ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 172 000 €